13.12.2014. 15:47
Pašreizējie Spānijas futbola čempionāta līderi Madrides «Real» piektdien svinēja savu 20.uzvaru pēc kārtas visos turnīros, vietējo sacensību spēlē izbraukumā ar 4:1 (2:1) pārspējot «Almeria».

• «Real» un «Borussia» kvalificējas Čempionu līgas izslēgšanas spēlēm 2014. g. 5. novembris
  • «Barcelona» un Madrides «Real» pārliecinoši panākumi Spānijas čempionātā 2014. g. 19. oktobris

Spēles 34.minūtē viesus vadībā izvirzīja pussargs Isko, bet piecas minūtes vēlāk 1:1 panāca pussargs Hosē Garsija. Trīs minūtes vēlāk «Real» komandu vadībā atgrieza velsiešu pussargs Gerets Beils, bet cīņas izskaņā uzvaru nodrošināja portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, izceļoties 81. un 88.minūtē.

Pirms tam 62.minūtē Garsija neizmantoja iespēju panākt 2:2, kad nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Ronaldu šīs sezonas Spānijas čempionātā jau guvis 25 vārtus, bet «Real» komanda pēdējo reizi punktus zaudējusi 13.septembrī.

Šo gadu Madrides klubs turpinās, Marokā sacenšoties Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) klubu Pasaules kausa izcīņas turnīrā.

«Real» Spānijas čempionāta kopvērtējumā pirmo vietu ieņem ar 39 punktiem 15 spēlēs, bet ar 34 punktiem 14 mačos seko «Barcelona». Valsts čempioni Madrides «Atletico» atpaliek vēl par diviem punktiem, bet ceturtie ar 29 punktiem ir «Sevilla» futbolisti.