30.04.2014. 09:03

, LSM.LV - Sports

Minhenē pa diviem vārtiem iesita Serhio Ramoss un Krištianu Ronaldu, kas Spānijas kluba pārsvaru divu spēļu summā palielināja līdz 5:0. Minhenē "Real" pārsvars 34. minūtē jau bija 3:0, kas praktiski izdzēsa laukuma saimnieku izredzes otro gadu pēc kārtas uzvarēt Eiropas prestižākajā klubu turnīrā.

Ramoss 16. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu atklāja rezultātu, bet četras minūtes vēlāk pēc soda sitiena izspēles viņš pārsvaru divkāršoja. Trešie vārti krita ātrā uzbrukumā, kad Ronaldu bija precīzs pēc centrējuma. "Bayern" nebija daudz labu iespēju uzbrukumā, turklāt mača izskaņā Ronaldu ar soda sitienu panāca spēlē četru vārtu pārsvaru, lai gan cīņas iznākums tobrīd jau bija izšķirts.

"Bayern" nekad iepriekš mājās Eiropas klubu turnīros nebija zaudējuši ar vairāk kā divu vārtu starpību, tādējādi ciešot smagāko sakāvi. Savukārt Madrides "Real" pirmo reizi kluba vēsturē izdevās uzvarēt Minhenē.

Otrā pusfinālā pirms trešdien paredzētās atbildes spēles ir neizšķirts 0:0. Madrides "Real" gaidīs pretinieku, kam stāties pretim 24. maijā finālā Lisabonā.