16.10.2016. 00:21

Madrides “Atletico” mača ievadā bija spiesta noraudzīties, kā ļoti skaistus vārtus gūst tās pretinieces, līgas pastarītes “Granada” pussargs Isāks Kuenka. Viņš pēc vairākiem bumbas rikošetiem, kad tā neatradās neviena pārvaldībā, ar vienu pieskārienu to nometa sev priekšā un skaisti no metriem 20 ietrieca vārtu tuvējā augšējā stūrī.

“Granada” piederēja mača skaistākie vārti, kamēr “Atletico” parūpējās par nākamajiem septiņiem. Janniks Karasko jau līdz pirmā puslaika izskaņai bija panācis Madrides vadību ar 2:1, bet pēc tam viņš nokārtoja sev arī “hat-trick”. Spēles pēdējās desmit minūtēs “Atletico” iespieda gāzes pedāli vēl dziļāk grīdā un ar trim vārtiem sešu minūšu intervālā nokārtoja graujošo 7:1.

Otra Madrides lielā komanda “Real” par mača uzvarētāju izbraukumā pret “Real Betis” nelika šaubīties ne mirkli. Jau ceturtajā minūtē Rafaels Varāns atklāja rezultātu, bet līdz puslaika beigām Karims Benzemā, Isko un Marselu bija nokārtojuši komfortablo 4:0.

Kopvērtējuma 15. vietas īpašniece “Real Betis” otrā puslaika sākumā vienus vārtus gan atguva, bet tas neko nemainīja. Isko iesita vēl vienus, un 78. minūtē savu vārdu beidzot teica arī Madrides lielākā zvaigzne Krištianu Ronaldu, iedzenot bumbu sesto reizi “Real Betis” vārtos.

Nākamajā nedēļā abas Madrides komandas sagaida krietni nopietnāki pārbaudījumi – “Real” spēkosies ar “Athletic”, kas pagaidām ieņem septīto vietu, bet “Atletico” viesosies pie trešās vietas īpašnieces “Sevilla”.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029