16.08.2015. 22:25
Svētdien, 16. augustā, Madonā, jaunizveidotajā "Smeceres sila" trasē notika motokrosa seriāla "Monster Energy Superkauss" trešais posms, kurā jaudīgākajā MX Pro klasē uzvaru izcīnīja Matīss Karro.

Jauniešu klasē pēc diviem braucieniem trīs braucēji uzrādīja vienādu punktu skaitu, taču 1.vieta pienācās Harijam Suharževskim, kurš aiz sevis atstāja Reini Čudarānu un Alekseju Vinogradovu.

Junioru ieskaitē, uzvarot abos braucienos, pirmais finišēja Patriks Uzuls. Otrais palika Kristers Krists Sūna, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Ričards Kursītis.

Kvadru ieskaitē pirmais Raivis Sote, kurš par četriem punktiem apsteidza Kārli Boli junioru, bet piecus punktus Raivim zaudēja Kristaps Veinbergs. Senioru ieskaitē pirmais Leons Kozlovskis, aiz sevis atstājot Ronaldu Baldiņu, kurš šogad ir pievērsies rallija braukšanai. 50cc un 65cc Iesācēju klasē uzvaru izcīnīja Mareks Stendzenieks.

Visbeidzot prestižajā MX Pro klasē trīs uzvaras trīs braucienos izcīnīja Matīss Karro, kurš aiz sevis atstāja spēcīgo igauni Tanelu Leoku, bet trešais plaika MX Pro kopvērtējuma līderis Dāvis Ivanovs. Neveiksmīgas šīs sacīkstes bija vēl vienam spēcīgam igaunim Prītam Ratsepam, kurš pēc pirmā brauciena trešās vietas turpmāk sacensībās nepiedalījās.

Kopvērtējumā pirms izšķirošā posma joprojām līderis ir Dāvis Ivanovs (278), kuram seko Matīss Karro (255) un Kārlis Sabulis (240).