20.11.2017. 21:40

Abas komandas pašlaik C grupas tabulā ieņem pēdējās divas vietas. Madonas komanda tikusi pie diviem panākumiem, bet "KP BA/DSN" tikai pie viena. Abām komandām šī bija pirmā tikšanās, madoniešiem esot mača favorītiem.

Spēles ievadā laukumā dominēja tā saimnieki, trīs ar pusi minūtēs izvirzoties vadībā ar 9:2. Roberta Bērziņa pieci gūtie punkti ļāva sadeldēt deficītu, bet ceturtdaļas otrajā pusē "Madona/BJSS" palielināja savu pārsvaru līdz astoņiem punktiem. Rīdzinieki spēja pievilkt līdz četriem punktiem, bet ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 20:14 Madonas komandas labā.

Arī otrajā ceturtdaļā Bērziņš bija produktīvs un vilka viesus uz priekšu, bet ar viņa pūlēm bija par maz. "Madonai/BJSS" padevās 11:2 izrāviens, mājiniekiem iegūstot līdz šim lielāko pārsvaru mačā (33:21). Rīdzinieki ar četriem precīziem tālmetieniem atgriezās spēlē, rezultāta starpībai sadilstot līdz diviem punktiem. Kad pirmajā puslaikā bija atlicis spēlēt pusotru minūti Kārlis Kaugars izvirzīja "KP BA/DSN" vadībā. To gan neizdevās noturēt, jo atlikušo laiku labāk nospēlēja mājinieki, dodoties puslaika pārtraukumā pie rezultāta 44:40.

Otro puslaiku apņēmīgi sāka rīdzinieki, atkal iegūstot uz brīdi minimālu vadību, bet "Madona/BJSS" atbildēja ar izrāvienu un iegūtu deviņu punktu pārsvaru (60:51). Uz brīdi rīdzinieki atguvās, bet ceturtdaļas izskaņā mājinieku veiktais 8:0 izrāviens atmeta viesus gana atpakaļ - 72:59. Ceturtās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieki palielināja savu pārsvaru līdz 17 punktiem, sperot platu soli uzvaras virzienā. Rīdzinieki spēlēja neatlaidīgi, samazināja deficītu līdz 11 punktiem, bet saasināt cīņas gaitu nebija iespējams. Pēdējās trīs minūtēs nekas nemainījās, madoniešiem tiekot pie trešās uzvaras - 87:75.

Uzvarētāju labā 19 punktus guva un septiņas atlēkušās bumbas izcīnīja Niks Nīgalis, bet pa 13 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām Artūram Škutem un Emīlam Pētersonam. "KP BA/DSN" rindās ar 27 punktiem izcēlās Roberts Bērziņš.

"Madona/BJSS" - "KP BA/DSN" 87:75 (20:14, 24:26, 28:19, 15:16)

"Madona/BJSS": Nīgalis 19, Škute 13 (8 ab), Pētersons 13 (8 ab), Mednis 12 (7 ab), Sokolovs 10 (6 rp), Ikstens 8 (5 rp), Dzelzkalējs 5, Lazdiņš 4, Skripka 3, Brants, Krūmiņš, Malta."KP BA/DSN": Bērziņš 27, Salenieks 13 (6 ab), Kaugars 12, Hermanis 11 (10 ab), Feierbergs 5, Stašāns 3, Ķuze 2, Helmanis 2, Niedra, Vasiļevskis.

Izmantotie resursi:LBL 2 | Latvijas Basketbola savienība