26.11.2013. 19:27
Aizvadītās nedēļas nogalē Čehijas galvaspilsētā Prāgā tika aizvadītas vienas no šī gada pēdējām pasaules reitinga sacensībām šautriņu mešanā – „Czech Open 2013”, kurās otro gadu pēc kārtas startēja arī viens no vadošajiem Latvijas šautriņu metējiem Madars Razma, izcīnot 9. vietu kā individuālajās, tā arī pāru sacensībās. Kopumā turnīrā piedalījās vairāk nekā pus tūkstotis dalībnieku no 26 pasaules valstīm.

Individuālās sacensības, kurās Latvijas šautriņu metējs bija izsēts ar augsto 4. kārtas numuru, Madars Razma uzsāka ar panākumiem pār angli Gordonu Dobevu – 4:1, čehu Petru Cisaru – 4:0, šveicieti Filipu Rustuhlu – 4:2 un angli Stefanu O’Donnelu – 4:0. Diemžēl sacensību nākamajā kārtā šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvja pretinieks bija pieredzējušais anglis Garijs Robsons, pret kuru tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:4, tādējādi „Czech Open 2013” individuālajās sacensībās izcīnot augsto 9. vietu. Par sacensību uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva angliete Deta Hedmana, savukārt kungiem finālā 2013. gada „Lakeside” pasaules čempions Skots Veits pārspēja Madara Razma pāridarītāju Gariju Robsonu.

Pāru sacensībās, kurās Madars Razma startēja kopā ar nīderlandieti Raimondu van den Endi tika piedzīvots zaudējums turnīra 5. kārtā, kurā ar rezultātu 1:5 piekāpās pārim no Turcijas. Jāatzīmē, ka kungu pāru sacensībās uzvarēja lietuvietis Darius Labanauskas un skots Pols Koglins, kurš pirms nedēļas triumfēja „Latvia Open 2013” sacensībās Rīgā.

Pēc sacensībām Čehijā Madars Razma joprojām ieņem vietu pasaules reitinga „Top 10” spēlētāju vidū. Lai šo pozīciju nosargātu arī līdz gada beigām, Latvijas šautriņu metējam būs nepieciešams veiksmīgs starts pēc divām nedēļām Tallinā notiekošajās „Estonia Open 2013” sacensībās, uz kurām dosies arī vairāki Latvijas pārstāvji.

Izmantotie resursi:Latvijas Darts OrganizācijaTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties