12.05.2014. 22:35
Kārtējos divus WDF pasaules reitinga turnīrus aizvadījis Latvijas šautriņu metējs Madars Razma, kurš aizvadītās nedēļas nogalē Somijas pilsētā Vantā piedalījās „Finnish Open” un „Vantaa Open” turnīros. Kopumā sacensībās startēja vairāk nekā 150 dalībnieku no vairāk nekā 10 valstīm.

Piektdienas vakarā notiekošajās pielozēto pāru sacensībās, kurās Madars Razma startēja kopā ar Zviedrijas šautriņu metēju Diānu Rosenblomu, latvieša pārstāvētais pāris izstājās turnīra 3. kārtā, kurā ar rezultātu 0:3 atzina Nīderlandes un Somijas šautriņu metēju pārākumu.

Sestdien šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis aizvadīja divus turnīrus un abos izcīnīja augsto 5. vietu. Vispirms kopā ar lietuvieti Dariusu Labanausku ceturtdaļfināls tika sasniegts kungu pāru sacensībās, bet vēlāk tas pats tika paveikts arī „Finnish Open” individuālajās sacensībās. Individuālo sacensību ceturtdaļfinālā Madars Razma ar rezultātu 3:4 piekāpās Ali Robertam no Somijas, savukārt par turnīra uzvarētāju kļuva Nīderlandes šautriņu metējs Džefrijs de Grāfs, kurš spraigā finālā ar rezultātu 6:5 uzvarēja lietuvieti Dariusu Labanausku.

Noslēdzot nedēļas nogali Somijā, svētdien tika aizvadītas „Vantaa Open” sacensības, kurās Madars Razma izcīnīja augsto 3. vietu. Turnīra pusfinālā Latvijas šautriņu metējs ar rezultātu 2:4 piekāpās somam Sami Sansi, savukārt par uzvarētāju kļuva velsietis Martins Filips. Lietuvietis Darius Labanauskas šajā turnīrā ieņēma 17. vietu.

Nākamās WDF pasaules reitinga sacensības Latvijas šautriņu metējiem paredzētas 17. maijā Lietuvas pilsētā Traķos, kur norisināsies „Lithuania Open 2014”.

Izmantotie resursi:Latvijas Darts Organizācijamadarsrazma.com