16.02.2014. 18:42
Latvijas hokeja virslīgas vienīgajā spēlē šodien "Rīga/Prizma" ar 4:3 pārspēja "Ozolniekus/MONARCH". Uzvarētāju rindās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Aleksandrs Macijevskis.

Pirmā perioda vidū "Rīgas/Prizmas" hokejisti izvirzījās vadībā ar 2:0, vārtus gūstot Mihailam Kokļinam un Aleksandram Fadejevam. Otrā perioda vidusdaļā Edgars Lipsbergs un Vadims Romanovskis 35 sekunžu laikā iemeta divas ripas, tobrīd monarhiem panākot izlīdzinājumu 3:3.

Izšķirošo ripu Sandis Grīnbergs guva 34.minūtē, bet atlikušajā laikā abas komandas ar precīziem metieniem vairs neizcēlās. Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli "Rīgas/Prizmas" panākumu sekmēja Aleksandrs Macijevskis, divi punkti (0+2) arī Aleksandra Baburina kontā.

"Rīga/Prizma" līdz ar šo panākumu turpina cīņu par otro vietu regulārās sezonas kopvērtējumā, no "Zemgales/LLU" atpaliekot četrus punktus, pie tam "Rīgai/Prizmai" vēl ir spēle rezervē. Monarhi tikmēr ierindojušies ceturtajā vietā, tiesa, turpat netālu ir arī "Dinamo Juniors".

Nākamās spēles hokeja virslīgā gaidāmas 19.februārī, kad "Daugavpils" uzņems "Dinamo Junioru", bet "Kurbads" tiksies ar "Rīgu/Prizmu".

"Ozolnieki/MONARCH" – "Rīga/Prizma" 3:4 (0:2, 3:2, 0:0)Vārti: 11:02 Kokļins (Apsītis, Baburins, vair.) 0:1, 12:04 Fadejevs (Straupe, Macijevskis) 0:2, 20:32 Feoktistovs (Lipsbergs, Želubovskis) 1:2, 24:35 Macijevskis (Grundmanis, Lobačovs) 1:3, 30:08 Lipsbergs (Feoktistovs, Ivanovs, vair.) 2:3, 30:43 Romanovskis 3:3, 33:16 Grīnbergs (Baburins) 3:4.Soda minūtes: 20:22Vārtsargi: Dmitrijs Žabotinskis (59:20 – tukši vārti) – Henrijs Ančs