18.05.2014. 23:12

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 26 punktiem bija Tairīzs Raiss, 18 punktus pievienoja Rikijs Hikmens, bet 15 punkti bija Devina Smita kontā. «Real» komandā ar 21 punktu izcēlās Serhio Rodrigess, bet 15 punktus guva Rūdijs Fernandess.

Lai gan maču nedaudz labāk iesāka «Maccabi Electra», izvirzoties vadībā ar 13:7, pirmās ceturtdaļas otrajā pusē un pirmās ceturtdaļas ievadā «Real» veica izrāvienu 19:2, iegūstot jau 11 punktu pārsvaru (26:15). Tomēr ceturtdaļas beigās atkal veiksmīgāki bija Izraēlas kluba basketbolisti, kuri ar 7:0 spurtu pietuvojās līdz 33:35.

Trešās ceturtdaļas vidū «Maccabi Electra» pirmoreiz kopš pirmās ceturtdaļas vidus pārņēma vadību (41:40), bet pirms pamatlaika pēdējām desmit minūtēm +2 (55:53) bija Spānijas komandai. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām «Maccabi Electra» guva četrus punktus pēc kārtas un panāca neizšķirtu 67:67.

Pamatlaika pēdējā minūte iesākās ar Raisa diviem punktiem caurgājienā, kas ļāva izvirzīties vadībā ar 73:69, bet 21,4 sekundes līdz finālsvilpei Joannis Burusis ar diviem soda metieniem panāca neizšķirtu 73:73. Pēdējais uzbrukums bija Telavivas komandai, tomēr pusfināla uzvaras groza autoram Raisam vēl neizdevās kļūt par varoni arī finālā.

Papildlaikā Raiss realizēja divus tālmetienus, ļaujot «Maccabi Electra» panākt 81:77, bet minūti un 16 sekundes līdz spēles beigām Izraēlas klubs pārsvars bija jau deviņi punkti (88:79). Atlikušajā laikā «Real» centās atspēlēties, tomēr izlieto ūdeni sasmelt vairs neizdevās.

Atgādinām, ka mačā par trešo vietu svētdien «FC Barcelona» ar 93:78 pārspēja Maskavas CSKA.