01.12.2017. 13:35

Lai gan Ožjē domāja par rallija braucēja karjeras beigšanu, šonedēļ tika paziņots, ka arī nākamgad francūzis turpinās startēt britu vienībā "M-Sport", kas līdz 2012. gadam bija "Ford" rūpnīcas komanda. Arī pagājušajā gadā tā saņēma zināmu atbalstu, bet paredzams, ka nākamgad šis ieguldījums no "Ford" puses būs vēl lielāks. Ožjē atzinis, ka tieši tas viņu pamudinājis pieņemt lēmumu par karjeras turpināšanu.

"Esmu ļoti apmierināts ar to, kas mums bija pieejams šajā gadā - bijām stabili un ātri visās trasēs," stāsta Ožjē. "Gribam spert nākamo soli veiktspējas ziņā un esam droši, ka varam šajā virzienā attīstīties. Nevaru atklāt kādas detaļas vai to, kā tieši tas notiks, bet jūtu, ka nākamgad mēs iegūsim lielāku atbalstu no "Ford" rūpnīcas."

Tiek ziņots, ka "Ford" nākamgad palīdzēs ne vien ar tehnoloģiskajiem ieguldījumiem, bet arī finansējumu testu veikšanai un mašīnas uzlabošanai. Šobrīd vēl nav zināms, vai "Ford" atgriezīsies tādā mērā, lai "M-Sport" atkal kļūtu par šī auto ražotāja oficiālo rūpnīcas komandu, tomēr pastāvot iespēja, ka tā notiks.

Jautāts par 2018. gada "Ford Fiesta RS WRC" modeļa attīstīšanu, "M-Sport" komandas boss Malkolms Vilsons saka: "Mēs melotu paši sev, ja teiktu, ka visās jomās iespējami lieli ieguvumi. Tagadējie tehniskie noteikumi ir uzrakstīti tā, ka tas vienkārši nav iespējams nevienai komandai. Tomēr mēs izmantosim savus homologācijas džokerus un attīstīsimies visos iespējamajos aspektos, gan dzinēja un aerodinamikas, gan piekares un svara sadalījuma jomās."

Izmantotie resursi:Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties