03.01.2014. 13:26
Pēc vairāku nedēļu pārtraukuma atsākusies Pasaules kausa izcīņa skeletonā. Pirmajā braucienā Vintenbergas trasē Vācijā uzvarēja Martins Dukurs, kurš par 71 sekundes simtdaļu apsteidza amerikāni Metjū Antuānu. Trijniekā iekļuva arī Tomass Dukurs, kurš ziemeļamerikānim zaudēja sešas simtdaļas.

No Latvijas sportistiem pirmais trasē devās Tomass Dukurs, kuram bija piektais starta numurs. Tomass startā uzrādīja laiku 4.97 sekundes, tikai par vienu simtdaļu atpaliekot no tobrīdējā līdera Maksima Čudinova, taču pēcāk teju visu laiku bija vadībā – dažu simtdaļu pārsvars līdz trases beigām tika pieaudzēts līdz 29 simtdaļām.

Nākamais trasē devās Martins Dukurs, kurš startā Tomasu apsteidza par 13 simtdaļām un, veicot pārliecinošu braucienu, finišā brāli apsteidza par gandrīz astoņām desmitdaļām (-0.77). Pēc tam brauca amerikānis Metjū Antuāns, kurš ļoti labi veica pirmos trīs posmus Ziemeļamerikā.

Kontrolrezultāti Antuānam bija līdzīgi kā Tomasam, taču finišā amerikānis bija priekšā par sešām simtdaļām. Vēl viens no potenciālajiem favorītiem Aleksandrs Tretjakovs uzstādīja jaunu starta rekordu (4.77), tomēr ļoti ātri zaudēja pārsvaru un krietni atpalika no Martina Dukura, pēc pirmā brauciena netiekot pat labāko trijniekā – ceturtā vieta un astoņas simtdaļas aiz Tomasa Dukura.

Otrā brauciena sākums paredzēts plkst. 13:50 pēc Latvijas laika.

V Sportists Valsts Laiks
1. M.Dukurs Latvija 57.26
2. M.Antuāns ASV +0.71
3. T.Dukurs Latvija +0.77
4. A.Tretjakovs Krievija +0.85
5. Dž.Deilijs ASV +1.03
6. S.Čudinovs Krievija +1.06

Izmantotie resursi:Home - International Bobsleigh and Skeleton...A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties