21.11.2017. 22:30

Spēles pirmais sets izvērtās līdzīgs, bet seta otrajā pusē, pateicoties veiksmīgajām darbībām uzbrukumā, vadībā ar dažu punktu pārsvaru izvirzījās „Lūši”. Arī seta galotni laukuma saimnieki aizvadīja veiksmīgāk, pieļaujot mazāk kļūdu, kas ļāva uzvarēt setā ar 25:23. Spēles otrajā setā situācija laukumā krāsi mainījusies, jo toni jau pilnībā noteica „Lūši”, vētraini uzbrūkot un pašaizliedzīgi darbojoties aizsardzībā, panākot iespaidīgu astoņu punktu pārsvaru. Seta galotnē „Lūši” pat palielināja pārsvaru, uzvarot ar 25:13 un panākot 2-0.

Nokļūstot iedzinējos ar 0-2, jelgavnieki sasparojās trešā seta sākumā, ar precīziem uzbrukumiem panākot divu punktu pārsvaru (2:4, 3:5). Tehniskais pārtraukums nācis par labu „Lūšiem”, kuri drīz atkal izvirzījās vadībā (13:11). Viesi gan vēl panāca izlīdzinājumu (14:14), taču mājinieki atkal panāca divu punktu pārsvaru pirms otrā tehniskā pārtraukuma (16:14). Arī seta galotnē spēles pārsvars piederēja „Lūšiem”, kuri agresīvāk uzbruka un mazāk kļūdījās, neskatoties uz neveiksmīgu seta sākumu, arī trešajā cēlienā itin pārliecinoši uzvarot ar 25:20 un visā mačā triumfējot ar 3-0. „Lūši” ir pavisam tuvu tam, lai otro gadu pēc kārtas sasniegtu Latvijas kausa izcīņas finālu.

Uzvarētāju rindās 14 punktus guva Zigurds Adamovičs. Par vienu punktu mazāk ir Ērika Voronko kontā, savukārt ar 12 punktiem izcēlās Armands Āboliņš. Zaudētājiem pa desmit punktiem guva Kārlis Pauls Levinskis, deviņus – Viktors Koržeņevičs.

Pusfināla pāru uzvarētājs tiek noskaidrots divu spēļu summā. Atbildes spēle notiks 29. novembrī Jelgavā. Savukārt trešdien pirmo pusfināla spēli aizvadīs „Ezerzeme”/DU un RTU/”Robežsardze”, kas mērosies spēkiem Daugavpilī.

Latvijas kausa izcīņas finālspēle notiks 16. decembrī „Daugavas” Sporta namā, Rīgā.

Izmantotie resursi:volejbols.lvMironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties