15.02.2017. 18:18

Vakar jau ziņojām, ka Latvijas priekšējās līnijas futbolista Vladimira Kameša pārstāvētā Krasnojarskas ''Enisey'' FNL ziemas turnīra spēlē ar 2:0 pieveica Krievijas Premjerlīgas vienību ''Ural'', bet Lukjanova un Meļņičenko ''Fakel'' šodien spēlēja pret Krasnodaras dublieru komandu.

Jau pēc pirmā puslaika Voroņežas komanda atradās vadībā ar 4:0, bet otrajā spēles daļā komandas kopumā iesita vēl septiņus vārtus, ''Fakel'' noslēgumā svinot graujošu uzvaru ar rezultātu 8:3. Tik rezultatīvā spēlē Lukjanovam ar vārtiem izcelties neizdevās.

Ivans laukumā devās vien 71. minūtē, un atlikušajā laikā ''Fakel'' guva divus vārtus. Vārtsargs Meļņičenko palika uz komandas rezervistu soliņa. Krievijas pēc spēka otrajā līgā ''Fakel'' pēc 24 spēlēm izcīnījusi 37 punktus un atrodas piektajā vietā 20 komandu konkurencē. Čempionāts atsāksies 8. martā.