04.06.2015. 12:36
Baltkrievijas hokeja federācija vienojusies par līguma pagarināšanu ar kanādiešu speciālistu Deivu Lūisu, ar kuru vienošanās panākta uz trīs gadiem.

“Sākotnēji bija līgums uz vienu gadu. Sezonas noslēguma sanāksmē komandai jautāju, vai vēlas turpināt strādāt ar Lūisu. Spēlētāji atzinīgi izteicās par turpmāko iespējamo sadarbību. Pēc rūpīgām diskusijām izlēmām turpināt strādāt kopā. Mēs plānojam trīs gadu kontraktu, lai tas ietvertu arī visu olimpisko ciklu,’’ paziņoja federācijas prezidents Igors Račkovskis.

2015. gada pasaules čempionātā Baltkrievija sasniedza ceturtdaļfinālu otro gadu pēc kārtas, paceļoties uz 9.vietu pasaules rangā, kas ļauj baltkrieviem uzņemt vienu no trim olimpiskā kvalifikācijas turnīra fināliem, kurā spēlēs grupā ar Slovēniju, Dāniju un kādu no kvalifikācijas kārtas uzvarētājām.

Preses konferencē Račkovskis paziņoja par intensīvo darbu saistībā ar Baltkrievijas kandidatūru 2021.gada čempionāta rīkošanā pēc tam, kad 2014. gadā veiksmīgi izdevies rīkot pirmo čempionātu Minskā.

Par U20 izlases galveno treneri tika nosaukts Pāvels Perepehins. Savā otrajā sezonā pie U20 izlases stūres Perepehins ieveda to Elites grupā, nodrošinot dalību arī 2016.gada pasaules junioru čempionātā Helsinkos.

Perepehins vadīs arī baltkrievu klubu Bobruiskas "Dinamo". KHL kluba Minskas "Dinamo" fārmkluba sastāvā būs lielākā daļa U20 izlases spēlētāju. Sākotnēji tā spēlēja Krievijas junioru līgā (MHL), nākamsezon startējot Baltkrievijas Ekstralīgā, dodot iespēju sacensties ar labākajām pieaugušo komandām valstī.

Baltkrievijas hokeja federācija arī paziņoja, ka U18 izlase spēlēs MHL. To trenēs Sergejs Belovs, kurš pagājušogad vadīja valsts U17 izlasi.

Izmantotie resursi:HomeTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties