10.12.2013. 20:15
F1 pilots Luiss Hamiltons tomēr esot samaksājis savam tēvam par menedžera pakalpojumiem, lai gan vēl pirms dažām dienām Entonijs Hamiltons klāstīja, ka viņa dēls par 18 gadus ilgo darbu nav maksājis viņam pilnīgi neko.

Šobrīd Londonā notiek tiesu darbi, jo Entonijs Hamiltons ir apsūdzējis F1 pilotu Poli di Restu par it kā nepamatotu līguma laušanu. Hamiltons bija Di Restas menedžeris no 2010. līdz 2012. gadam, tomēr tad skotu autosportists kontraktu lauza, jo viņam bija aizdomas, ka Hamiltons melojis savam klientam par kāda darījuma finansiālajiem apmēriem.

Tiesā arī klajā nāca nianses par Entonija un Luisa Hamiltonu finansiālajām saistībām.

"Es nekad Luisam neesmu prasījis nevienu peniju," tiesā pagājušajā nedēļā sacīja Entonijs Hamiltons. "Kad 2008. gadā viņš uzvarēja F1 pasaules čempionātā, viss, ko saņēmu par 18 gadus ilgu darbu, bija "paldies" vārdi."

Tomēr šonedēļ atklātībā nonācis fakts, ka Luiss Hamiltons tomēr ir veicis pārskaitījumu 5 miljonu ASV dolāru apmērā uz vienu no sava tēva kontiem.

"Es pavisam biju piemirsis, ka manas firmas un Luisa uzņēmuma starpā notika šāds darījums," tiesā tagad taisnojas Entonijs Hamiltons. "Līdz pat 2012. gadam viņš maksāja "Hamilton Management Group" pa pusmiljonam mārciņu gadā."

Entonijs Hamiltons bija sava dēla menedžeris līdz 2010. gadam.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties