23.05.2014. 21:45

Distance šoreiz veda apkārt Zaķusalai ar startu un finišu pie Lucavsalas airēšanas bāzes. 1. posma distances garums bija nedaudz vairāk kā 8 km, un finišu absolūtajā vērtējumā pirmais sasniedza Mārcis Laidiņš (K1M) 37 minūtēs un 56 sekundēs.

1. posma sacensības kopā pulcēja 21 komandu- gan smaiļošanas lietpratējus, gan amatierus, kā arī SUP (stand up paddling) airētājus, līdz ar ko padarot šīs sacensības par pirmajām Latvijā, kas apvieno dažāda līmeņa sportistus un dažādus aktīvās atpūtas uz ūdens cienītājus. Īpašs prieks, ka sacensībās kopā ar pieaugušajiem piedalījās arī jaunā paaudze- Rolands Kalniņš tēta pavadībā finišēja K1M klasē, savukārt mazā Linda Konopore kopā ar Māri Tocupu finišēja K2MIX klasē.

Paralēli sacensībām, vairākiem bērniem un jauniešiem Bērnu un jauniešu sporta skolas «Rīdzene» airēšanas bāzes treneru pavadībā bija iespējams iepazīties ar sporta skolas piedāvātajām airēšanas iespējām.

Sacensību rezultāti pieejami vietnē: http://airesana.lv/ls2014_1posms_rez

Seriāla nākošie posmi notiks 12. jūnijā, 3. jūlijā, 17. jūlijā, 14. augustā, 28. augustā, 11. septembrī. Pieteikšanās seriālam turpināsies līdz 4. posma startam 17. jūlijā, tādēļ jebkurš interesents vēl var pagūt tam pieteikties (http://airesana.lv/lucavsala_nolikums)

Labākie dalībnieki seriāla noslēgumā tiks noteikti, summējot katra dalībnieka iegūtos punktus četros labākajos posmos, tādēļ lai kvalificētos kopējai ieskaitei un pretendētu uz sacensību balvu fondu nepieciešams piedalīties vismaz četros posmos.   Sacensību balvu fonds ar galveno balvu- fitnesa kajaku no Latvijas laivu ražotāja Prestol- tiks izlozēts starp visiem dalībniekiem, kas kvalificējušies kopējai ieskaitei. 

Sacensību balvu fonds tiks nodrošināts ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties