13.11.2014. 15:00
Aldaris LBL komanda ''Latvijas Universitāte'' (LU) visām mājas spēlēm, kas risināsies 2014./2015.gada sezonas ietvaros, nodrošinās interneta tiešraides savā mājas lapā Basketbola komanda LATVIJAS UNIVERSITĀTE -... Gaidāmā tiešraide būs vērojama jau šo svētdien, 16.novembrī, kad studenti tiksies ar spēcīgo Barons/LDz.

Izņēmums būs spēlēm, kuru tiešraidi nodrošinās kompānija Best4Sport TV sadarbībā ar Latvijas Basketbola līgu - šos mačus būs iespēja attiecīgi vērot Lattelecom interaktīvās televīzijas 186.kanālā, kā arī portālos Delfi.lv un Basket.lv. Visas pārējās Latvijas Universitātes mājas spēles no Rīgas Olimpiskā Sporta centra tiks translētas komandas oficiālajā mājas lapā Basketbola komanda LATVIJAS UNIVERSITĀTE -...

Latvijas Universitātes komandas interneta tiešraides nodrošinās LU Sabiedrisko attiecību un Informācijas tehnoloģiju departamenti un pirmā šāda veida tiešraide jau bija vērojama 19.oktobrī, kad LU sacentās ar BK Jelgava. Spēles tiks filmētas ar vienu kameru, taču pozitīvi, ka jau pirmajā translācijas reizē nebija nekādu tehnisko problēmu, kas skatītājiem liegtu baudīt basketbolu no jebkuras vietas Latvijā un arī ārpus valsts robežām. Interneta tiešraide sāksies 10 minūtes pirms attiecīgi paredzētā mača sākuma.

Tuvākās interneta tiešraides LU mājas spēlēm

·         16.novembrī (svētdiena) 18:00 LU - Barons/LDz

·         30.novembrī (svētdiena) 18:00 LU - BK Valmiera

·         3.decembrī (trešdiena) 19:30 LU - Liepāja/Triobet

·         21.decembrī (svētdiena) 16:00 LU - BK Saldus

·         28.decembrī (svētdiena) 18:00 LU - BK Jēkabpils

Informāciju sagatavoja: BK Latvijas Universitāte, Basketbola komanda LATVIJAS UNIVERSITĀTE -...

Seko un uzzini pirmais:Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties