02.12.2012. 21:30

Ceturto uzvaru septiņās spēlē Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē izcīnīja "HK Vaiņode" handbolisti, kas šodien ASK sporta zālē otrajā puslaikā pārliecinoši ar 37:29 (16:16) pieveica "LSPA/NB SAN".

Izcīnītais panākums "HK Vaiņode" nodrošināja vietu labāko četriniekā, kurā būs jāspēlē arī ar "SK Latgols", Dobeles "Tenax" un "ASK/LU". Zaudētāju grupā par divām ceļazīmēm uz ceturtdaļfinālu cīnīsies "LSPA/NB SAN", "RTU", "HK Ogre", "Jūrmalas Sports" un "RVR/Garšu darbnīca".

Vaiņodes handbolisti šodien ļoti labi izmantoja savus līnijas spēlētājus Valtu Lapiņu un Kārlis Tiškus. Veiksmīgi spēlēja arī viesu ārējie spēlētāji Andis Grundmanis un Normunds Pāvils. "LSPA/NB SAN" tā arī visas spēles garumā nespēja atrast savu spēli aizsardzībā un pretinieki uzbrukumā varēja darīt, ko vēlās. Vēl otrā puslaika vidū rezultāts bija neizšķirts (26:26), tomēr atlikušajā laikā mājinieki vairs guva tikai trīs vārtus, bet "HK Vaiņode" izcīnīja finālā pārliecinošu uzvaru ar 37:29.

Uzvarētājiem astoņus vārtus guva Andis Grundmanis, bet septiņas reizes izcēlās Valts Lapiņš un Normunds Pāvils. Mājiniekiem piecus vārtus guva Artis Laganovskis un Andis Ērmanis, bet četrus - Lauris Eglītis, Rihards Leja un Mareks Černousovs.

Tas bija jau "LSPA/NB SAN" vienības, ieskaitot Latvijas Virslīgas čempionāta un Baltijas līgas mačus, sestais zaudējums pēc kārtas. Pagājušās sezonas bronzas medaļniekiem tagad jau būs jācīnās par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Latvijas Virslīgas čempionāts.2. decembris.LSPA/NB SAN – HK Vaiņode 29:37 (16:16)LSPA/NB SAN: Laganovskis un Ērmanis 5, Černousovs 4/1, Leja un Eglītis 4, Kurmēns 3, Čikuts, Vimbulis, Lejnieks un Rūtiņš 1.Vaiņode: Grundmanis 8, Lapiņš un N.Pāvils 7, Auders 6/5, Ķergalvis un Tiškus 4, O.Pāvils 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv