18.05.2013. 16:19

Latvijas handbola bronzas sērijā šodien LSPA handbolisti savā laukumā spraigā cīņā ar 31:30 pieveica "Ogri", un sērijā līdz divām uzvarām triumfējot ar 2-0, izcīnīja bronzas medaļas.

Abu komandu pirmajā spēlē pirms nedēļas Ogrē LSPA komanda aizvadīja pārliecinošu maču un izcīnīja uzvaru ar 38:29.

Arī otro spēli LSPA uzsāka pārliecinoši, iegūstot vairāku punktu pārsvaru. Jau puslaika vidū rīdzinieki bija panākuši +6 (12:6), ko noturēja arī līdz puslaika beigām, uzvarot ar 19:13. Otrā puslaika sākumā mājinieku pārsvars pieauga pat līdz septiņiem punktiem, tomēr spēles beigas sekmīgāk aizvadīja "Ogre", pietuvojoties līdz minimumam. Uzvaru LSPA tomēr nosargāja – 31:30. Tādejādi rīdzinieki sērijā uzvarēja ar 2-0 un izcīnīja bronzas medaļas.

Jāatgādina, ka regulārajā čempionātā pērnā gada čempionvienība LSPA ierindojās tikai piektajā vietā, bet ogrēnieši bija sestie. Ceturtdaļfinālā LSPA itin pārliecinoši tika galā ar Vaiņodi, bet pusfinālā triju spēļu sērijā ar 1-2 (29:25, 25:27, 19:21) piekāpās regulārā čempionāta uzvarētājai "Latgols".

LSPA/NB SAN – Ogre 31:30 (19:13)LSPA: Laganovskis 6, Ērmanis 6/1, Leja 5, Latkovskis 5, Rūtiņš 4, Lejnieks 3, Černousovs 2.Ogre: Dravnieks 10, Straume 7, Mancurovs 6, Pozņaks 3, Laganovskis 2/1, Želna 1, Bauze 1.Sērijā: 2-0

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801