29.05.2013. 18:52

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā norisinājās XXIX studentu spēles 15 sporta veidos, starp kuriem bija arī florbols. Par florbola turnīra uzvarētāju deviņu komandu konkurencē kļuva LSPA komanda, bet bronzas medaļas ieguva RTU florbolisti.

SELL studentu spēlēs piedalījās deviņas komandas, sešas no kurām pārstāvēja Latvijas augstskolas, bet trīs bija ieradušās no Somijas. Pusfinālā iekļuva trīs Latvijas komandas (RTU, LSPA, LU), kā arī Ālto universitātes florbolisti. Pirmajā pusfinālspēlē somi ar 3:1 pārspēja Rīgas Tehniskās universitātes izlasi, bet otrajā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas florbolisti ar 7:2 sakāva Latvijas Universitāti.

26.maijā, turnīra trešajā dienā, notika spēles par medaļām. RTU florbolisti, kuri iepriekšējās spēlēs, kas pirms gada notika Somijā, kā vienīgie pārstāvēja Latviju un kļuva pirms vicečempioniem, šoreiz pēc pārliecinošas uzvaras ar 11:2 pār LU varēja kārt sev kaklā bronzas godalgas. RTU florbola izlases sastāvā spēlēja: Ivars Dišereits, Viesturs Kikors, Jānis Rajeckis, Dāvis Vilders, Aivis Kusiņš, Dmitrijs Dmitrijevs, Oskars Balodis, Jānis Jaunzems, Kaspars Šķēls, Andris Blumbahs, Gvido Lauga, Jānis Škutāns, Jānis Kokins, Andis Pekšs un Jānis Justaments. Komandas treneris - Normunds Zvejnieks.

Spēlē par SELL studentu spēļu čempionu kausu LSPA florbolistiem izdevās "Aalto University" komandu, kas šādā turnīrā uzvarēja pirms gada, atstāt "sausā" ar 5:0. LSPA florbola izlasē spēlēja: Ingus Laiviņš, Pēteris Zeltiņš, Gints Bērtulis, Ivars Laktiņš, Ainārs Juškēvičs, Andris Malkavs, Edgars Gailītis, Andris Rajeckis, Jānis Liepa, Imants Lastovskis un Henrijs Uzraugs. Komandas treneris - Ingus Reniņš.

Vairāk informācijas par SELL studentu spēļu florbola turnīru: ŠEIT

Izmantotie resursi:floorball.lvMona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties