17.04.2014. 21:49

Rezultatīvākā uzvarētājām ar 19 punktiem bija Kristīne Silarāja, 13 punktus pievienoja Liene Priede, bet pa desmit punktiem guva Džesika Mūra un Aija Brumermane. «TTT Rīga» labā 24 punktus guva Sidnija Kārtere, bet 16 punktus sakrāja Kristīne Kārkliņa.

Lai gan maču labāk iesāka mājinieces (7:0, 9:3), «TTT Rīga» ātri vien izlīdzināja spēles gaitu un pat izvirzījās vadībā ar 17:13. Otrās ceturtdaļas vidū rīdzinieču pārsvars sasniedza jau astoņus punktus (29:21), tomēr līdz lielajam pārtraukumam cēsinieces veica 10:1 izrāvienu un puslaiku noslēdza ar viena punkta pārsvaru (31:30).

Trešajā ceturtdaļā «TTT Rīga» atkal atguva vadību un pirms pēdējām desmit minūtēm rīdziniecēm bija +4 (46:42), tomēr nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām cēsinieces atkal pārņēma vadību (56:54). Pēdējā minūte sākās, rezultātam esot neizšķirtam 58:58, bet līdz ar finālsvilpi uzvaru mājiniecēm nodrošināja Mūra.

Svētdien abas komandas tiksies Rīgā, bet trešais mačs sērijā līdz trim uzvarām risināsies nākamo trešdien Cēsīs

Atgādinām, ka iepriekšējās divās sezonās par LSBL čempionvienību kļuva SK «Cēsis» basketbolistes.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]