11.02.2014. 08:17
Bijušais WRC komandas "Citroen" vadītājs Olivjē Kesnels apsver iespēju kļūt par vienu no vadošajiem darbiniekiem finansiālu problēmu skartajā Formula 1 vienībā "Lotus".

Tiek ziņots, ka pēc Erika Buljē aiziešanas no "Lotus" vadītāja posteņa komanda vadītāja amatu piedāvājusi Martinam Vitmāršam, Rosam Braunam un Olivjē Kesnelam, lai gan viņi nav vienīgie kandidāti. Brauns nesen paziņoja, ka par atgriešanos F1 nedomā, kamēr nopietnu interesi neesot izrādījis arī Vitmāršs, vēsta "autosport.com". Savukārt Kesnels aizvien domā, vai pieņemt šo piedāvājumu.

Pašlaik "Lotus" komandu vada tās īpašnieks Žerārs Lopess, taču ir skaidrs, ka šo amatu viņš ieņem tikai pagaidām. Paralēli tiek meklēts cilvēks, kas varētu nodarboties ar komandas ikdienas lietām.

Kesnels šobrīd vada Lemānas sportskāru komandu "OAK Racing", savukārt pirms tam bija "Peugeot" rūpnīcas vienības šefs, aizvedot to līdz uzvarai 2009. gada Lemānas 24 stundu braucienā, pirms tā pārtrauca gana veiksmīgo LMP1 programmu. Tāpat no 2008. līdz 2011. gadam viņš vadīja WRC komandu "Citroen", palīdzot Sebastjanam Lēbam izcīnīt četrus pasaules čempiona titulus, turklāt šajā laikā četrus titulus komandu ieskaitē guva arī "Citroen".

Ja 64 gadus vecais Olivjē Kesnels pieņems "Lotus" piedāvājumu, nav zināms, vai viņš kļūs par vadītāju, vai arī ieņems citu vadošu posteni komandā. Tiesa, viņš atklāj, ka piedāvājumu kļūt par F1 komandas vadītāju no Žerāra Lopesa saņēmis jau pirms četriem gadiem, taču toreiz pieņēmis lēmumu palikt kopā ar "Peugeot" un "Citroen".

Izmantotie resursi:autosport.com - the authority on Formula One,...



Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties