23.11.2013. 14:37
"Lotus" komandas vadītājs Eriks Buljē apstiprina, ka vēl joprojām saglabājas ticība par investoru ierašanos, lai gan noteiktais gala termiņš komandas iegādei jau ir pagājis.

Buljē reportieriem Brazīlijā apstiprina, ka ilgi gaidītais darījums ar "Quantum", kas apsolījuši iegādāties 35% no komandas, beidzot varētu notikt "nākošās nedēļas sākumā".

"Šobrīd vēl notiek pārrunas starp baņķieriem," skaidro Buljē. "Darījums nav pilnībā pabeigts, taču daļa no tā jau ir notikusi un tā ir laba zīme."

Internetā ir atrodama informācija, ka "Quantum" galvenais personāžs Mansūrs Idžazs jau iepriekš vēlējies veikt lielus darījumus, taču ne vienā gadījumā vien kaut kas pēdējā brīdī tomēr nogājis greizi.

"Mēs nedrīkstam savus priekšstatus balstīt tikai uz "Google" atrodamo informāciju," saka Buljē. "Mums ir pierādījumi, ka viņiem ir nauda un mēs labi saprotam, kas ir "Quantum"."

"Sport Bild" tikmēr ziņo, ka "Lotus" komanda saviem darbiniekiem nosūtījusi vēstuli, atvainojoties par to, ka novembra algas aizkavēsies. Tāpat jau iepriekš ziņojām, ka Niko Hilkenbergs vairs netiek uzskatīts par reālu kandidātu uz vietu šajā komandā.

Šobrīd izskatās, ka "Lotus" reālākie kandidāti ir Pastors Maldonado un Heiki Kovalainens.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties