24.06.2015. 20:45
Pēdējo divu gadu "Aegon Open Nottingham" turnīra čempions Felisiano Lopess titula aizstāvēšanu Notingemā beidza ar pamatīgu fiasko 3. kārtā, spējot uzvarēt vien piecus geimus pret Jensunu Lu – 3:6, 2:6. Lopess par šī turnīra čempionu 2013. un 2014. gadā kļuva Īstbornā, bet turnīrs Notingemā šogad atgriezās pirmoreiz kopš 2008. gada.

Felisiano Lopesam piektajā geimā neizdevās realizēt divas breika iespējas, spāņa spēle pēc tam pamatīgi pajuka. Felisiano nospēlēja samērā slinku tenisu. Turpretī Jensuns Lu darbojās ļoti labi, liekot pretiniekam spēlēt garās izspēles, kas nav Lopesa teniss.

Tāpat jāatzīmē Āzijas tenisista prasmīgā spēle uzņemšanā. Viņš agri un agresīvi uzņēma bumbiņu pēc Lopesa servēm, neļaujot spānim spēlēt savu ierasto tenisu. Pēdējo divu gadu čempions cīņu pabeidza ar 18 nepiespiestajām kļūdām, kamēr Lu bija tikai sešas. Lopess pat zaudēja eisu sacensībā: 6-8!

Lu tieši uz zālāja guvis vienu no karjeras lielākajām uzvarām, 2010. gadā Vimbldonas 4. kārtā piecos setos uzveicot Endiju Rodiku. Lu šogad tikai otro reizi pieveica Top 20 spēlētāju. Arī pirmā uzvara tika gūta pret tenisistu, kura spēle ļoti atkarīga no serves, februārī Delrejbīčā pārspējot Kevinu Andersonu.

Taivānas tenisists, kurš neskatoties uz atrašanos ranga pirmajā simtniekā, dod priekšroku "Challenger" turnīriem, šogad trešo reizi spēlēs ATP ceturtdaļfinālā, pirmie divi bija Čennajā un Delrejbīčā. Abi zaudēti.