21.08.2015. 08:00
Sinsinati "Masters 1000" turnīrā nebūs Rodžera Federera un Rafaela Nadala ceturtdaļfināla. Kamēr šveicietis 3. kārtā zaudēja tikai divus geimus Kevinam Andersonam (6:1, 6:1), Nadals piekāpās savam tautietim Felisiano Lopesam – 7:5, 4:6, 6:7(3). Citā mačā Endijs Marejs atspēlēja mačbumbu pret Grigoru Dimitrovu.

Felisiano Lopess savu titulēto tautieti uzveica otro reizi pēc kārtas, iepriekšējā uzvara bija oktobrī Šanhajā. Rafaelam Nadalam toreiz bija apendicīta problēmas, un viņš Feli Ķīnā piekāpās divos setos ar rezultātu 3:6, 6:7(6).

Lopess visas četras uzvaras (4-9) pār Nadalu guvis uz ātrajiem segumiem. Pirmā bija 2003. gadā Bāzelē uz paklāja, arī toreiz uzvarot izšķirošā seta taibreikā – 3:6, 6:3, 7:6(4). Otrais panākums bija 2010. gadā Londonā uz zālāja seguma – 7:6(5), 6:4.

Vakardienas mačā pēc pirmo divu setu sadalīšanas izšķirošajā setā nebija nevienas breikbumbas. Lopess taibreikā tika atalgots par agresīvu spēli, gūstot otro Top 10 uzvaru šonedēļ. Pirmā bija 1. kārtas mačā pret Milošu Raoniču.

Pagājušajā nedēļā Monreālā uzvarējušais Endijs Marejs izglābās no zaudējuma pret Grigoru Dimitrovu – 4:6, 7:6(3), 7:5. Bulgārs pēc 1. seta uzvarēšanas abos nākamajos setos nemācēja noturēt breika pārsvaru (attiecīgi 4:1 un 5:2), turklāt Marejs 3. setā pie rezultāta 4:5 ar savu servi atspēlēja vienu mačbumbu.