26.07.2012. 16:47
Londonas olimpisko spēļu vīriešu futbola turnīra pirmajā mačā Hondurasas un Marokas valstsvienības cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1)

Spēles rezultātu 39.minūtē atklāja Abdelazizs Barada no Marokas izlases, bet otrā puslaika sākumā Džerijs Bengtsons panāca neizšķirtu. 65.minūtē pēc Bengtsona precīzi realizētā 11 metru soda sitiena vadībā izvirzījās Hondurasa, taču divas minūtes vēlāk Zakarijs Labjads vēlreiz panāca neizšķirtu.

Kā zināms, vīriešu futbola turnīrā piedalās U-23 vecuma izlases, un katrā valstsvienībā trīs futbolisti drīkst būt vecāki par 23 gadiem. Šajās sacensībās piedalās 16 komandas: A grupa – Lielbritānija, Senegāla, AAE un Urugvaja; B grupa – Meksika, Koreja, Gabona un Šveice; C grupa – Brazīlija, Ēģipte, Baltkrievija un Jaunzēlande; D grupa – Spānija, Japāna, Hondurasa un Maroka.

Pēc apļa turnīra izspēles katras grupas divas labākās vīriešu futbola komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Tālāk komandas pēc izslēgšanas spēļu principa sadalīs godalgas.

XXX Vasaras olimpiskās spēles Londonā oficiāli atklās 27.jūlijā. Atklāšanas ceremonija sāksies pulksten 23:00 pēc Latvijas laika. Pirmā oficiālā pilnā sacensību diena būs 28.jūlijs, kad sadalīs pirmos 12 medaļu komplektus.

Londonas olimpiskās spēles risināsies līdz 12.augustam. Kopumā sacensībās startēs 10 250 sportisti no 205 valstīm, kuri cīnīsies par 302 medaļu komplektiem 36 sporta veidos.