26.12.2013. 16:37
Divkārtējā olimpiskā čempiona Vasīlija Lomačenko (1-0, 1KO) menedžeris Egis Klims atzinis, ka pagaidām visas runas par talantīgā ukraiņa cīņu pret WBO un WBA čempionu kubieti Giljermo Rigondo (13-0, 8KO) ir stipri pāragras.

Pavisam nesen kādā intervijā 33 gadus vecais Rigondo atzina, ka labprāt cīnītos pret par astoņiem gadiem jaunāko Lomačenko. Abi bokseri ir divkārtējie olimpiskie čempioni un startē blakus esošās svara kategorijās – Rigondo svarā līdz 55.3 kilogramiem, bet Lomačenko svarā līdz 57.1 kilogramiem. Lietuvā dzimušais, bet ASV dzīvojošais Lomačenko menedžeris Egis Klims norādījis, ka pagaidām par cīņu pret Rigondo nav ko domāt. Jāatgādina, ka martā Lomačenko aizvadīs cīņu pret WBO pasaules čempionu savā svara kategorijā Orlando Salido (40-12-2, 28KO).

"Zinu, ka ir daudz runu par tādas cīņas iespējamību, taču šobrīd tas ir lieki. Tagad mums ir tikai viens mērķis – pieveikt Orlando Salido un tikt pie pasaules čempiona titula. Ne par ko citu mēs šobrīd nedomājam," atzina Klims.

Viņš gan norādīja, ka Rigondo ir spēcīgs bokseris un ikvienam pret viņu būtu grūti cīnīties: "Rigondo ir lielisks bokseris un sagādās problēmas ikvienam savam pretiniekam. Tiesa, viņš cīnās efektīvi, bet ne skatāmi. Līdzjutējiem tas ne visai patīk."

Izmantotie resursi:AllBoxing.ru - Все новости бокса, MMA, бои на...Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties