17.08.2015. 13:34
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Jaroslavļas "Lokomotiv" lauza līgumu ar kanādiešu uzbrucēju Džefu Pletu, medijiem apstiprinājis komandas ģenerālmenedžeris Jurijs Lukins.

30 gadus vecais kanādiešu uzbrucējs Džefs Plets uz Jaroslavļas komandu pārcēlās 2013./14. gada sezonā, pametot Minskas "Dinamo". Baltkrievijas izlases uzbrucēja (piedalījies 2014. gada pasaules čempionātā) līgums ar "Lokomotiv" tika noslēgts līdz 2016. gada vasarai, tomēr šodien kluba ģenerālmenedžeris Jurijs Lukins un hokejista aģents Dmitrijs Jerjomins medijiem apstiprināja, ka vienošanās ir pārtraukta.

Plets pagājušajā sezonā kļuva par labāko vārtu guvēju "Lokomotiv" rindās ar 17 precīziem metieniem (60 spēlēs 30 (17+13) punkti), tomēr Jaroslavļas komandā vairs nepaliks. "Līgums ir lauzts pēc abpusējas vienošanās. Problēma bija apstāklī, ka šobrīd nav skaidrs, vai viņš nākamajā sezonā skaitītos leģionārs. Ja tā būs, Plets saņems divreiz lielāku kompensāciju," atklāja Lukins.

"Džefam komandā viss patika, viņš negribēja doties prom. Saprotu, ka "Lokomotiv" šādu lēmumu pieņēma, balstoties uz neskaidrību par Baltkrievijas hokejistu leģionāru statusu līgā. Klubā jau ir pieci leģionāri, neskaitot Pletu un Kazahstānas vārtsargu Vitāliju Koļesņiku," skaidroja Pleta aģents Jerjomins, kurš arī piebilda, ka līdz jaunās sezonas sākumam kanādiešu hokejists jau būs citā komandā.

Oficiāls KHL paziņojums par Baltkrievijas un Kazahstānas leģionāriem Krievijas medijos tika izplatīts jau pirms pāris dienām, norādot, ka šo valstu hokejisti netiks uzskatīti par viesspēlētājiem. Ziņu aģentūra TASS gan norāda, ka šobrīd šis jautājums tiek izskatīts Krievijas Tieslietu ministrijā, lai pārbaudītu KHL lēmuma atbilstību valsts likumdošanai. Nav izslēgts, ka leģionāru statuss tiks piemērots Baltkrievijas un Kazahstānas naturalizētajiem spēlētājiem, bet pārējie netiks uzskatīti par viesspēlētājiem.

Izmantotie resursi:ТАСС - Новости в России и миреOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties