07.12.2015. 15:12

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Locāns nav informēts, kādēļ nav iekļauts U-20 izlases kandidātos, un viņš ir pārliecināts, ka nav vērts apspriest treneru lēmumus. Rīgas "Dinamo" sastāvā 19 gadus vecais uzbrucējs šosezon aizvadījis 17 spēles, taču kopš oktobra otrās puses laukumā netika un novembrī spēlēja jauniešu komandā HK "Rīga" Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL).

Arī MHL puiši skrien un cīnās, bet KHL jau vairāk ir laukumā apdomāta spēle, atzina Locāns. Viņš ir pārliecināts, ka "Dinamo" pēc uzvarām iepriekšējās trijās spēlēs ir jācīnās tālāk. Pēc uzvarām komandā arī noskaņojums ir cits un valda pozitīva gaisotne. 

Latvijas U-20 izlases kandidāti galvenā trenera Leonīda Beresņeva vadībā treniņnometnē Ozolniekos gatavojas U-20 pasaules čempionātam I divīzijas A grupā. Uz treniņnometni, kas ilgs līdz piektdienai, uzaicināja 31 kandidātu. 

Treniņnometnes ietvaros U-20 izlase otrdien un trešdien "Ozo” ledus hallē aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Kazahstānas junioriem. Pēc pārbaudes spēlēm Beresņevs nosauks 22 spēlētājus, kuri dosies uz pasaules čempionāta turnīru Austrijā, kur cīņas risināsies no 13. līdz 19.decembrim.

Pasaules čempionāta I divīzijas A grupā Latvijas juniori Vīnē par vienīgo ceļazīmi uz elites divīziju konkurēs ar Vācijas, Norvēģijas, Austrijas, Itālijas un Kazahstānas vienaudžiem. Beresņevam, pēc neoficiālas informācijas, turnīrā komandas gūtie panākumi varētu būt nozīmīgi, lai pretendētu uz valstsvienības galvenā trenera amatu.MS GYM, SIA Jaunā 16, Jēkabpils, LV-5201
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties