05.09.2013. 12:24

«Livonia» šajā spēlē izdarīja sešus piezemējumus, kamēr «Miesnieki» - četrus, par ko arī nopelnīja vienu bonusa punktu. Pietiekami saspringtajā spēlē «Livonia» izšķirošo pārsvaru ieguva otrajā puslaikā, gluži tāpat kā iepriekšējās divās spēlēs «Super 4» pret LMT/«Ežiem» un «Kalvi».

««Livonia» bija stiprāka. Tai ir resursi un iespējas, un tā pelnīti uzvarēja,» pēc mača sacīja «Miesnieku» treneris Uldis Bautris. «Mums nebija vairāki vadošie spēlētāji, kas ietekmēja spēles gaitu, taču savu komandu varu paslavēt.»

«Komanda parādīja raksturu spēlē pret tādu labu komandu kā «Miesnieki». Mūsu uzbrucēji izrādījās fiziski stiprāki,» pēc spēles sacīja «Livonia» galvenais treneris Marks Allens.

Perfektu spēli aizvadīja ne tikai komanda, kas trešo reizi «Super 4» turnīrā pabeidza spēli ar pieciem punktiem, bet arī Kristaps Bērziņš, kurš simtprocentīgi realizēja visus sitienus pa vārtiem - sešas realizācijas un divus sodus, turklāt pats vēl izdarīja vienu no piezemējumiem.

Allens norādīja, ka Bērziņš bija speciāli trenējis sitienus pa vārtiem. Tagad viņam ir 241 punkts par 19 piezemējumiem, 61 realizācijas sitienu un astoņiem soda sitieniem.

Ceturtdien Juglā tiekas LMT/«Eži» un «Kalve», bet «Livonia» nākamā spēle būs 12. septembrī Upesciemā pret LMT/«Ežiem».

LČ «Super 4» spēle

«Garkalne/Livonia» - «Miesnieki» 48:24 (13:7)

Punktu guvēji. «Garkalne/Livonia». Piezemējumi: Norberts Bekmanis, Edmunds Ščavinsks, Viesturs Vārpa, Vitars Blošķis, Kristaps Bērziņš, Laurins Prelgausks. Realizācija: Kristaps Bērziņš (6). Sodi: Kristaps Bērziņš (2). «Miesnieki». Piezemējumi: Kārlis Dzenis, Elmārs Šefanovskis, Toms Asejevs, Edgars Cīrulis. Realizācija: Maksims Batrakovs, Andris Andersons.

Latvijas čempionāta Super 4

(situācija pēc ceturtās no 12 spēlēm)

S U N Z Spēles punkti BP Punkti

Livonia 3 3 0 0 142:62 +80 3 15

Kalve 2 1 0 1 41:54 -13 0 4

Miesnieki 2 0 0 2 36:66 -30 2 2

LMT/Eži 1 0 0 1 15:52 -37 0 0

(par uzvaru 4, neizšķirtu 2, zaudējumu 0 punktu, taču vienu bonusa punktu katrai komandai iespējams iegūt par vismaz četriem piezemējumiem spēlē un zaudētājam – ja zaudējums nav lielāks kā ar septiņiem punktiem)Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties