05.05.2013. 17:21

Šodien Anglijas Premjerlīgā tika aizvadīts otrais Liverpūles derbijs, "Liverpool" stadionā "Anfield" viesojās "Everton". Spēlē nebija pārāk daudz reālu vārtu gūšanas iespēju un diezgan likumsakarīgi derbijs beidzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0.

Abas nesamierināmās pretinieces turnīra tabulā ierindojušās blakus, lai gan abas komandas pirms spēles šķīra pieci punkti un bija skaidrs, ka "Everton" pat šovakar zaudējot saglabās sesto pozīciju, apsteidzot tabulā titulētāko pilsētas klubu "Liverpool". Spēles sākums aizritēja bez bīstamiem uzbrukumiem un pirmo reālo vārtu gūšanas iespēju neizmantoja viesi, kad 16. minūtē pēc Leitona Beinsa centrējuma soda laukumā Maruans Felenī raidīja bumbu tikai nedaudz garām kreisajam vārtu stūrim. Lai arī pirmajā puslaikā vairāk uzbruka "Everton", tomēr "Liverpool" savus uzbrukumus centās izspēlēt ātri un brīžiem viesu aizsargiem tikai ar lielām grūtībām izdevās novērst briesmas pie saviem vārtiem. Pirmajā puslaikā rezultāts atklāts netika un kopumā sitieni vārtu rāmī praktiski nebija.

Otrais puslaiks iesākās augstākā tempā un arī bīstami uzbrukumi nelika ilgi sevi gaidīt. Jau 48. minūtē pēc Filipes Koutiņjo piespēles Daniels Staridžs nokļuva viens pret "Everton" vārtsargu, bet apspēlēt Timu Hovardu nespēja. 56. minūtē beidzot tika gūti arī vārti, tomēr spēles galvenais tiesnesis "Everton" gūtos vārtus atcēla, saskatot Viktora Aničebes rīcībā noteikumu pārkāpumu. Laukuma saimnieki atbildēja ar Koutiņjo sitienu pa vārtiem, bet Hovards bumbu tvēra. 74. minūtē Stīvens Džerārds ielauzās soda laukumā, apspēlēja Hovardu, bet no asa lenķa sitiens pa vārtiem neizdevās spēcīgs un Silvens Destēns bumbu paspēja izsist. Lai arī spēles beigu daļā laukuma saimnieki vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka, ar sitieniem pa vārtiem tos pabeigt neizdevās un spēle beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
04.05. 17:00 Tottenham - Southampton 1:0 (0:0) Beils 86'
04.05. 17:00 Swansea - Man City 0:0
04.05. 17:00 Fulham - Reading 2:4 (0:1) Ruizs 70'77' - Robsons-Kanu 12'(11m) 62' LeFondrs 75' Karačans 83'
04.05. 17:00 Norwich - Aston Villa 1:2 (0:0) Holts 74'(11m) - Agbonlahors 55' 89'
04.05. 17:00 West Brom - Wigan 2:3(1:1) Longs 29' Makolijs 50' - Konē 39' Makarturs 58' Makmanamans 80'
04.05. 17:00 West Ham - Newcastle 0:0
04.05. 19:30 QPR - Arsenal 0:1 (0:1) Volkots 1'
05.05. 15:30 Liverpool - Everton 0:0
05.05. 18:00 Man United - Chelsea
06.05. 22:00 Sunderland - Stoke