22.10.2016. 21:27

“Liverpool” rezervē šodien palika Daniels Staridžs, kuru sākumsastāvā nomainīja Adams Lallana. Liverpūlei mačā pret līgas 13. vietas īpašnieci “West Brom” izdevās izvirzīties vadībā 20. minūtē, kad Sadio Manē noslēdza teicami izspēlētu uzbrukumu, kurā izšķirošo centrējumu izdarīja Roberto Firminu.

Turpinājumā abām komandām bija iespēja izcelties, taču “Liverpool” vārtiem bija daudz tuvāk un savu arī panāca 35. minūtē. Šoreiz rezultatīva piespēle Manē kontā, kamēr bumbu vārtos nogādāja Filipe Koutinju. Rezultāts 2:0 būtu ļāvis “Liverpool” vismaz līdz rītdienai nostāties Premjerlīgas līderpozīcijās, kas būtu nebijis notikums pēdējo divu gadu laikā, taču liverpūlieši savas nākamās iespējas neizmantoja, bet 81. minūtē neprata tikt galā ar “West Brom” stūra sitienu, pēc kura Gerets Makolijs vienus vārtus atguva.

Savukārt “Arsenal” savā laukumā neprata tikt galā ar “Middlesbrough” un spēlēja neizšķirti 0:0. Arsēna Vengera vadītā komanda bija uzvarējusi sešās spēlēs pēc kārtas, bet šodien šai sērijai pienāca gals. Turklāt pirmajā puslaikā Petram Čeham nācās vairākkārt glābt savu komandu no vārtu zaudējuma, parādot iespaidīgu sniegumu. “Arsenal” rindās trešdien “hat-trick” guvušais Mezuts Ezils arī šodien iedabūja bumbu vārtos, taču tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Uzvaru guva pašreizējā čempione “Leicester”, savā laukumā ar 3:1 pieveicot “Crystal Palace”. Lesteras vienība nebija uzvarējusi iepriekšējās trīs spēlēs, bet prata šo nelielo neveiksmju sēriju pārtraukt. Pirmajā puslaikā Lesteru vadībā izvirzīja nigērietis Ahmeds Musa ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas. Šinji Okazaki otrā puslaika sākumā dubultoja pārsvaru, izmantojot aizsarga neveiksmīgos centienus izsist bumbu patālāk no vārtiem, bet trešie “Leicester” vārti Kristiana Fuksa rēķinā.