01.12.2013. 22:41

«Liverpool» pirmoreiz vēsturē ar 1:3 (1:1) izbraukumā piekāpās Hallas «City» futbolistiem.

Spēles rezultātu 20.minūtē atklāja mājinieku spēlētājs Džeiks Livermors, bet jau pāris minūšu vēlāk Stīvens Džerārds ar soda sitienu panāca izlīdzinājumu. Tomēr otrā puslaika vidū Deivids Meilers atguva vadību Hallas klubam, bet 87.minūtē Martins Škrtels ieraidīja bumbu savos vārtos.

Tikmēr čempionvienība Mančestras «United» izbraukumā nospēlēja 2:2 (1:1) ar Totenhemas «Hotspur». Pēc Kaila Volkera un Sandru precīziem sitieniem mājinieki divreiz ieguva vadību, bet abas reizes jau samērā drīz Veins Rūnijs panāca izlīdzinājumu.

Kopvērtējumā līderpozīciju ar 31 punktu pēc 13.kārtas saglabā Londonas «Arsenal» komanda, kas sestdien ar 3:0 (1:0) izbraukumā uzveica Kārdifas «City». Divus vārtus guva Ārons Ramzijs.

Līderiem četrus punktus zaudē cita Londonas komanda «Chelsea», kas ar 3:1 (0:1) uzveica «Southampton», bet trešā ar 25 punktiem ir Mančestras «City» komanda, kas aizvadītajā kārtā ar 3:0 (1:0) uzveica Svonsī «City», divus vārtus gūstot Samiram Nasrī.

Pa 24 punktiem tagad ir abām Liverpūles vienībām «Liverpool» un «Everton», tām vienu punktu zaudē sestajā vietā esošā Ņūkāslas «United», bet pa 22 punktiem ir «Southampton» un Mančestras «United» kontā, kurām vienu punktu zaudē «Hotspur».

Pēc sestdien piedzīvotās neveiksmes galveno treneri Martinu Jolu atlaida kopvērtējuma lejasgalā esošā Londonas «Fulham» vienība.