30.03.2014. 19:53
Šovakar plkst. 18:00 Anglijas Premjerlīgas 32. kārtas spēli aizvadīja "Liverpool", kura savā laukumā uzņēma "Tottenham Hotspur". Jau spēles otrajā minūtē laukuma saimnieki atklāja rezultātu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0, kļūstot par Premjerlīgas līdervienību.

Ņemot vērā vakardien tiešo konkurentu zaudētos punktus, Brendana Rodžersa vadītajai komandai bija iespēja nokļūt turnīra tabulas galvgalī. Laukuma saimnieku sākumsastāvā protams izgāja spēcīgākie spēlētāji, kamēr "Tottenham" joprojām nācās iztikt bez savainotā uzbrucēja Emanuela Adebajora. "Liverpool" kārtējo reizi šosezon spēli uzsāka agresīvi uzbrukumā un jau otrajā minūtē atklāja rezultātu, kad pēc Glena Džonsona piespēles gar vārtiem viesu aizsargs Juness Kabuls neveiksmīgi novirzīja bumbu tīklā (1:0). Mājinieki turpināja regulāri apdraudēt pretinieku vārtus un 10. minūtē pēc Luisa Svaresa centrējuma Denielam Staridžam pavisam nedaudz pietrūka lai aizsniegtos līdz bumbai raidot to vārtos.

24. minūtē "Tottenham" nācās veikt piespiedu maiņu, jo traumas dēļ spēli turpināt nevarēja Jans Vertongens. Tikko laukumā iznākušais Maikls Dousons uzreiz neveiksmīgi un nesaskaņoti nospēlēja aizsardzībā kopā ar Kabulu, Svaress bumbu pārtvēra un ielauzies soda laukumā raidīja bumbu labajā vārtu stūrī (2:0). Pirmā puslaika beigu daļā viesi spēja izlīdzināt cīņas gaitu un Simonam Minjolē pāris reizes nācās glābt savu komandu. Bet lielākās problēmas Tima Šervuda komandai joprojām sagādāja bardaks aizsardzībā un 41. minūtē tikai Lorisa reakcija glāba no trešo vārtu zaudējuma pēc Svaresa sitiena no tuvas distances.

Laukuma saimnieki arī otrajā puslaikā negrasījās apstāties pie gūto vārtu skaita, turpinot plosīt viesu aizsardzību. 54. minūtē pēc lieliskas Rahīma Sterlinga piespēles Džordans Hendersons izniekoja momentu raidot bumbu pāri vārtiem. Toties pāris minūtes vēlāk Felipe Koutinju ar tālsitienu trešo reizi pārspēja Lorisu un faktiski likvidēja šaubas par spēles iznākumu (3:0). "Tottenham" joprojām izskatījās bezspēcīgi uzbrukumā, toties aizsardzībā turpināja pieļaut kļūdas un 75. minūtē Hendersons ar tiešo brīvsitienu guva ceturtos vārtus (4:0).

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
29.03. 14:45 Man United - Aston Villa 4:1 (2:1) Rūnijs 20'45'(11m) Mata 57' Ernandess 90' - Vestvuds 13'
29.03. 17:00 Crystal Palace - Chelsea 1:0 (0:0) Terijs 52'(s.v.)
29.03. 17:00 Southampton - Newcastle 4:0 (1:0) Rodrigess 45'89' Lamberts 49' Lalana 70'
29.03. 17:00 Stoke - Hull 1:0 (0:0) Odemvingi 62'
29.03. 17:00 Swansea - Norwich 3:0 (2:0) de Guzmans 30'38' Rutledžs 75'
29.03. 17:00 West Brom - Cardiff 3:3 (2:1) Amalfitano 2' Dorenss 9' Bifuma 90' - Mačs 30' Kokers 73' Deli 90'
29.03. 19:30 Arsenal - Man City 1:1 (0:1) Flamini 53' - Silva 18'
30.03. 15:30 Fulham - Everton 1:3 (0:0) Dežaga 71' - Stokdeils 51'(s.v.) Miralass 79' Neismits 87'
30.03. 18:00 Liverpool - Tottenham 4:0 (2:0) Kabuls 2'(s.v.) Svaress 25' Koutinju 55' Hendersons 75'
31.03. 22:00 Sunderland - West Ham