23.01.2016. 19:06
Anglijas Premjerlīgas 23. spēļu kārtas mačā šodien „Liverpool” ļoti rezultatīvā mačā viesos ar 5:4 pārspēja „Norwich City”, bet „Manchester United” futbolisti savā laukumā „Old Trafford” stadionā ar 0:1 piekāpās „Southampton”.

„Liverpool” komanda mačā „Carrow Road” stadionā izvirzījās vadībā 18. minūtē, tomēr pirmo puslaiku savā labā noslēdza „Norwich”. Spēles 75. minūtē Džeimss Milners otro reizi mačā izvirzīja liverpūliešus vadībā (4:3) un šķita, ka šie kļūs par uzvaras vārtiem, bet… Kompensācijas laika otrajā minūtē Sebastiens Basongs ar sitienu no soda laukuma robežām panāca izlīdzinājumu, tomēr pēdējās vārds šajā mačā piederēja „Liverpool” uzbrucējam Edamam Lallanam, kurš kompensācijas laika piektajā minūtē izrāva uzvaru un metās galvenā trenera Jirgena Klopa apskāvienos.

„Manchester United” pēdējās četrās Premjerlīgas spēlēs bija izcīnījis divas uzvara un divreiz spēlējis neizšķirti, bet šodien savā laukumā pēdējās minūtēs piedzīvoja zaudējumu pret „Southampton”. Uzvaras vārtus mača 87. minūtē guva Čārlijs Ostins.

Mančestras kluba klupienu izmantoja „Tottenham Hotspur”, kas uzvarēja „Crystal Palace” un nostiprinājās ceturtajā vietā. Spēles 30. minūtē Jans Vertongens ieraidīja bumbu savos vārtos, tādējādi „Tottenham” pēc pirmā puslaika bija nonākuši iedzinējos. Tomēr otrajā puslaikā vispirms Harijs Keins panāca izlīdzinājumu, bet 84. minūtē uzvaras vārtus iesita Dele Alli, savukārt jau kompensācijas laikā trešos vārtus guva Nasers Čadli.

Tikmēr Premjerlīgas līdera statusā vismaz līdz svētdienas pēcpusdienai atgriezās „Leicester City” futbolisti, kas savā laukumā ar 3:0 pārspēja „Stoke City”. Pirmā puslaika izskaņā vārtus guva Daniels Drinkvoters, otrā puslaika ievadā Džeimijs Vārdijs iesita savus 16. vārtus šosezon, bet mača beigās galarezultātu uzstādīja Leonardo Ulloa.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Norwich – Liverpool 4:5 (2:1) Mbokani 29’ Neismits 41’ Hūlehens 54’(11m) Basongs 90+2’ – Firmino 18’ 63’ Hendersons 55’ Milners 75’ Lallana 90+5’
Crystal Palace – Tottenham 1:3 (1:0) Vertongens 30’(s.v.) – Keins 63’ Alli 84’ Čadli 90+5’
Leicester – Stoke 3:0 (1:0) Drinkvoters 42’ Vardijs 66’ Ulloa 87’
Manchester United – Southampton 0:1 (0:0) Ostins 87’
Sunderland – Bournemouth 1:1 (1:1) van Ānholts 45+1’ – Afobe 13’
Watford – Newcastle 2:1 (0:0) Ighalo 46’ Ketkārts 58’ – Lasels 71’