22.10.2016. 23:25
«Liverpool» komanda sestdien Anglijas futbola premjerlīgas čempionāta spēlē savā laukumā ar 2:1 (2:0) uzvarēja Vestbromvičas «Albion» vienību, taču mača izskaņā ielaistie vārti neļāva Jirgena Klopa trenētajai komandai kaut uz vienu dienu kļūt par turnīra līderi.

Ja «Liverpool» būtu izcīnījusi uzvaru ar divu vārtu pārsvaru, tā turnīra tabulā apsteigtu Londonas «Arsenal», taču astoņas minūtes pirms spēles beigām ielaistie vārti šādu iespēju izslēdza.

Liverpūles komanda jau pirmajā puslaikā pēc Sadio Manē un Felipes Kutinju sitieniem panāca 2:0 savā labā, bet tuvojoties mača izskaņai intrigu atjaunoja «Albion» velsiešu futbolists Gerets Makolijs.

Pēc sestdien aizvadītajām spēlēm «Liverpool» un «Arsenal» ir pa 20 punktiem, taču londoniešiem ir labāka iesisto un ielaisto vārtu attiecība. Taču šie abi klubi ir tikai nosacīti līderi, jo savu devītās kārtas spēli tikai svētdien aizvadīs Mančestras «City», kam ir 19 punkti.

Zīmīgi, ka Londonas «Arsenal» spēlētāji sestdien nespēja iepriecināt savu ilggadējo treneri Arsēnu Vengeru 67.dzimšanas dienā, jo savās mājās, par spīti lielam pārsvaram, nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar «Middlesbrough» vienību.

Ar bezvārtu neizšķirtu noslēdzās arī Totenhemas «Hotspur» viesošanās pie «Bournemouth» vienības, tikmēr iepriekšējās sezonas Anglijas čempione Lesteras «City» savās mājās ar 3:1 (1:0) uzvarēja Londonas «Crystal Palace».

Lesteras komandas rindās izcēlās Ahmeds Musa, Šinji Okazaki un Kristians Fukss.

Sestdien Anglijas premjerlīgā pārsvarā tika aizvadītas ļoti mazrezultatīvas spēles, jo astoņos mačos kopā tika gūti vien 13 vārti.

Tikmēr devītās kārtas centrālā spēle notiks svētdien, kad Londonas «Chelsea» uzņems sava bijušā trenera Žuzē Mourinju trenēto Mančestras «United».

Pirms svētdienas spēlēm «Arsenal» un «Liverpool» ir pa 20 punktiem, Mančestras «City» un Totenhemas «Hotspur» ir punkts mazāk, kamēr piektā ar 16 punktiem ir «Chelsea».