01.09.2014. 18:04
Nedēļas nogalē notiekošajā ''Monster Energy Superkauss'' posmā, kurā sportisti cīnīsies par ZZS Lielo balvu, tiks noskaidroti arī sestās sezonas ''Superkauss'' čempioni komandu vērtējumā.

Tuvāk titulam kā jebkad, atrodas ''Rodeo MX Racing Team''. Izcīnījuši uzvaras trijos no četriem posmiem, Arvja Sandera vadītie vīri ir iekrājuši milzīgu pārsvaru pirms noslēdzošā posma. Pirmajā posmā uzvaru izcīnīja pērnās sezonas čempioni - ''MX Moduls'', bet viņu līderim Matīsam Karro nestartējot visos posmos un traumu gūstot vēl vienam no līderiem Kārlim Sabulim, ''MX Moduls'' iespējas titulu aizstāvēt saruka jau pēc Rīgas posma. ''Rodeo'' pārsvars pār ''MX Moduls'' komandu sastāda 171 punktu, un vērtējot objektīvi, viena posma ietvaros to sadeldēt ir gandrīz nereāli. Dāvis Līvs, Lauri Lehtla, Erki Kahro, Kristers Drevinskis un Ralfs Reinfelds, visas sezonas garumā ir uzrādījuši stabilu sniegumu, ļaujot komandai uz finālposmu ierasties ar komfortablu pārsvaru pār sekotājiem.

Sīva cīņa gan ir paredzama par pjedestāla otro pakāpienu sezonas vertējumā, jo Kandavas posmā ''izšāva'' Laura Freiberga vadītie ''FFF Motodraugi'', kuri izvirzījās kopvērtējuma trešajā vietā, un no otrās vietas atpaliek vairs tikai 23 punktus. Taču arī viņu pārsvars pār ceturtajā vietā esošo ''Motosports RT'' komandu nav liels, un tas nozīmē, ka starp ''MX Moduls'', ''FFF Motodraugi'' un ''Motosports RT'' paredzema sīva cīņa par goda pjedestālu...

Pirmajam četriniekam seko šī gada debitanti - ''X99/Slīterān'', kuri visas sezonas garumā uzrāda stabilu sniegumu, atbilstoši savām iespējām.

Mājinieku fanus noteikti interesē ''Saldus motokluba'' līdzšinējais sniegums, un šeit atliek vien piebilst, ka saldenieki ir izteikti reģionāla komanda, kurai grūti sacensties ar Latvijas motokrosa grandiem. Galvenie mājinieku ''vilcēji'' ir senioru klases līderi Raimonds Baltgalvis un Jurģis Žukas. Lai arī ''Saldus motoklubs'' nepretendē uz visaugstākajām vietām lielajā kopvērtējumā, tomēr tam ir labas iespējas savu potenciālu nodemonstrēt tieši mājas trasē, savu skatītāju klātbūtnē. Kā viņiem tas izdosies? Atrisinājums - svētdien...

Vieta Komanda Punkti
1. Rodeo MX Racing Team 1284
2. MX MODULS 1113
3. FFF Motodraugi 1090
4. Motosports RT 1068
5. X99/Sliterāni 922
6. MX Ādaži 874
7. CEC I.S. Racing 862
8. Dako Ziemeļvidzeme 842
9. Saldus Motoklubs 619
10. L.A.M.A. Racing Team 396
11. Ghetto MX Team 171

Izmantotie resursi:SuperkaussGaita, jāšanas sporta klubs Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties