17.12.2012. 12:52

Latvijas hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans laikrakstā "Diena" dalās pārdomās par aizvadīto Francijas turnīru un gaidāmo olimpisko kvalifikāciju. Prezidents nevar būt apmierināts ar izlases sniegumu Francijā, tomēr galvenās spēles būs olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā februārī, kur mūsu izlase startēs krietni spēcīgākā sastāvā.

Francijas turnīrā Latvijas izlase ne tuvu nebija savā labākajā sastāvā, tomēr vienalga tika gaidīts labāks sniegums… "No vairākiem jaunajiem spēlētājiem Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans bija gaidījis labāku sniegumu. Uzvārdus viņš nenosauca, bet mēs jau zinām, kuri tie ir. Ar izlases treneri pēc pēdējās spēles viesnīcā visu rūpīgi izrunājām, arī par konkrētiem spēlētājiem, kurš ko parādīja turnīrā. Mūsu viedokļi principā sakrita." saka federācijas prezidents Lipmans. "Galvenais treneris mani pārliecināja, ka viss rit pēc plāna. No šī sastāva tikai pieci vai seši spēlētāji būs sastāvā februāra turnīrā, turpretī Dānijai un Francijai par 80 procentiem bija optimālais sastāvs."

Francijas turnīrs bija pēdējās pārbaudes spēles pirms olimpiskā kvalifikācijas turnīra februārī… "Varbūt vajadzēja uz Francijas turnīru aicināt vienu otru vadošo spēlētāju, lai pārliecinātos, kāda ir attieksme pret spēlēšanu valstsvienībā. Arī vairākumu būtu bijusi iespēja iespēlēt. Vairāk jau pārbaudes spēļu nebūs. Izlase nākamreiz kopā sapulcēsies 3. februārī, un pēc četrām dienām jau būs pirmā spēle kvalifikācijas turnīrā," saka LHF prezidents.

"Līdz olimpiskajai kvalifikācijai Nolans turpinās darbu Latvijā. Skatīsies Dinamo spēles, un varbūt viņam sarūpēšu braucienu uz Maskavu, kad tur spēlēs kāds no mūsu hokejistiem, piemēram, Pujacs. Izlases galvenais treneris palīdzēs arī junioru izlasei pasaules čempionātā Ufā," norāda Lipmans. "Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlasi vadīs Nolans ar Aigaru Ciprusu. Es prasīju galvenajam trenerim par Ciprusu, un viņš teica, ka ar savu palīgu ir apmierināts."

Izmantotie resursiLaikraksts "Diena"Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties