17.06.2015. 08:36

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Neilgi pirms pasaules čempionāta Beļavskis LHF valdes sēdē izstāstījis par komandas gatavošanos un cerēto rezultātu, uzsvēra Lipmans. Viņš atzina, ka visi gribēja izlases iekļūšanu astoņniekā, taču, saprot komandas grūtības, valde Beļavskim devusi nedaudz vieglāku uzdevumu - iekļūt desmitniekā. Latvijas hokejisti maijā pasaules meistarsacīkstes Prāgā noslēdza 13.vietā 16 komandu konkurencē.

Ja Beļavskis pareizi strādātu, zinot katru spēlētāju, viņš jau pirms čempionāta LHF valdei būtu teicis, ka nevar garantēt tik augstu vietu, un tad būtu cita saruna, sacīja Lipmans. Viņš uzsvēra, ka federācija valstsvienības gatavošanās procesā izdarīja visu nepieciešamo un nebija nevienas pretenzijas no trenera un palīgiem.

Garas diskusijas par Beļavska amatu Lipmans uzskata par liekām, jo federācijai un tās valdei jāseko, kā tiek pildīti noteiktie uzdevumi. "Tagad tāda ažiotāža par vienu treneri?! Visā pasaulē atlaiž trenerus un spēlē tālāk," sacīja LHF prezidents.

Kandidāti izlases galvenā trenera amatam vēl nav izvērtēti, un steiga nav nepieciešama, uzskata Lipmans. Viņš ir ticies arī ar kādreizējo Rīgas "Dinamo" galveno treneri Jūliusu Šupleru, kurš paudis gatavību ar lielu prieku strādāt Latvijas izlasē, ja vien saņems piedāvājumu. LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks runājis arī ar Tedu Nolanu, kura prasmes Lipmanam ir zināmas.

Jau vēstīts, ka LHF valde otrdien nolēma nepagarināt līgumu ar Beļavski, bet jautājumu par jaunu galveno treneri plāno skatīt nākamajā valdes sēdē.Tenisa klubs Spars, SIA "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties