13.04.2015. 17:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Iepriekš valstsvienībā bija plānots, ka izlases treneru korpusā iekļausies arī Toms Kūlens, ar kuru nule kā līgumu izlēma nepagarināt Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo "Sabres". Lipmans atkārtoti uzsvēra, ka lēmums atteikties no Kūlena piesaistīšanas ir saistīts tikai ar tā lietderību, nevis kādiem citiem apsvērumiem.

Par vēl vienu Kūlena mīnusu Lipmans nosauca apstākli, ka Ziemeļamerikas speciālists  runā tikai angliski.

Jo vairāk Beļavskim būs konsultantu, jo sliktāk, uzskata Lipmans. LHF prezidents ir pārliecināts, ka mazākā treneru kolektīvā Beļavskis sajutīs, ka tieši viņš ir atbildīgs par komandas panākumiem. Pretējā gadījumā atbildība būs izplūdusi, turklāt Beļavskim arī pēc rakstura būtu grūti strādāt kopā ar vairākiem asistentiem, uzskata Lipmans.

Līdzšinējās pārbaudes spēlēs Latvijas izlase izbraukumā pret Baltkrieviju pa reizei zaudēja (1:2) un uzvarēja (1:0), bet mājās divreiz piekāpās Francijas hokejistiem (1:2 un 0:1).

Nākamās pārbaudes spēles Latvijas izlasei paredzētas viesos pret Norvēģiju piektdien un sestdien, bet pēdējā pārbaude pirms došanās uz pasaules čempionātu būs mājās pret Slovākiju 24. un 25.aprīlī. Spēles pret Norvēģiju tāpat kā aizvadītās cīņas pret Baltkrieviju un Franciju risināsies Eiropas Izaicinājuma tūres ietvaros.

Pasaules čempionāts Čehijā notiks no 1. līdz 17.maijam. Latvijas izlase grupas kārtā Prāgā spēlēs pret Kanādu, Čehiju, Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju. Otrā grupā Ostravā sacentīsies Somija, Krievija, ASV, Slovākija, Norvēģija, Baltkrievija, Slovēnija un Dānija.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties