06.01.2016. 16:05
Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans sarunā ar portālu Sportacentrs.com komentēja situāciju Latvijas izlases galvenā trenera jautājumā, atklājot, ka Leonīds Beresņevs nav gatavs solīt rezultātu un nobijies vadīt galveno izlasi.

Jau Latvijas U-20 izlases pārbaudes spēļu laikā pret Kazahstānu Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans intervijā portālam Sportacentrs.com atzīmēja, ka Latvijas izlases galvenā trenera amatam ir trīs kandidāti - Teds Nolans, Artis Ābols un Leonīds Beresņevs, kura iespējas lielā mērā būs atkarīgas no U-20 izlases starta pasaules čempionātā 1. divīzijā. Tur komanda Beresņeva vadībā izcīnīja uzvaru un atgriešanos Elites divīzijā.

Šādā situācijā itin loģiski šķita, ka tuvākajā laikā Lipmans varētu paziņot, ka par galveno treneri Latvijas izlases amatā tiks apstiprināts Beresņevs, taču pēc tikšanās ar Leonīdu Kirovs neesot drošs, ka Beresņevs tam ir gatavs: ''Bija runa, protams, par samaksu un arī citām lietām. Domāju, ka galvenais iemesls ir tas, ka viņš vienkārši nobijās kļūt par galveno treneri. No tā, ka komanda varētu izkrist no Elites, bet mans noteikums ir, ka komandai jāpaliek A grupā un citu variantu nevar būt.''

''Kāpēc lai es riskētu ar izlases palikšanu Elitē? Šobrīd ir jāizskata citi kandidāti. Gan tie paši, kas tika minēti iepriekš, gan ir arī jau jauni kandidāti. Tagad domājam, ka līdz 20. janvārim spēsim nosaukt izlases galveno treneri. Būs speciāla valdes sēde šim jautājumam,'' turpināja Lipmans.

Hokeja federācijas mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka atceltas arī izlasei paredzētās pārbaudes spēles februārī pret Kazahstānu, ko apstiprināja arī federācijas prezidents: ''Priekš kam mums doties tikt lielu attālumu, lai nospēlētu pret Kazahstānu? Vēl jau Rīgas ''Dinamo'' spēlētāji varbūt spēlēs KHL čempionātā. Nebūs vēl mums pilnas izlases.'' Noslēgumā Kirovs piebilda, ka nevajag būt šaubām, un galvenā trenera jautājums veiksmīgi tiks atrisināts.Daugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties