10.12.2013. 14:41
WBO pasaules čempiona titula obligātais pretendents smagajā svarā austrālietis Alekss Līpajs (30-4-3, 24KO) sola savā titulcīņā pret IBO, IBF, WBO un WBA čempionu Vladimiru Kļičko (61-3, 51KO) pārsteigt boksa pasauli.

Līdz janvāra sākumam Kļičko un Līpajam jāvienojas par cīņas laiku un vietu, tiesa, čempions pagaidām nesteidzas un laiku pavada opozīcijas protestos Ukrainā, kur atbalsta savu vecāko brāli WBC čempionu un Ukrainas parlamenta deputātu Vitāliju Kļičko (45-2, 41KO).

Līpajs par obligāto titula pretendentu kļuva pēc tam, kad 23.novembrī pārliecinoši pēc punktiem pieveica krievu Denisu Boicovu (33-1, 26KO), sagādājot viņam pirmo zaudējumu karjerā.

Samoa dzimušais austrālietis norāda: "Tagad man viss ir jauns. Arī žurnālistu milzīgā interese. Pēdējoreiz Austrālijas smagsvariem iespēja cīnīties par pasaules čempiona titulu bija sen. Tādēļ mana titulcīņa ir nozīmīga Austrālijai un Samoa."

"Ticiet man, es smagsvaru boksu atgriezīšu tur, kur tam jābūt, tā pelnītajā vietā," uzsvēra Līpajs. "Kopš smagsvaru bokss pārgāja uz Eiropu, tas vairs nav tik labs kā tad, kad cīnījās Maiks Taisons un Lenokss Lūiss. Eiropa to ir sabojājusi. Cīņā pret Kļičko es būšu labākajā sportiskajā formā savā mūžā. Ticiet man, pasaules ieraudzīs jaunu smagsvaru, kas atgriezīs boksā veco skolu."

Izmantotie resursi:Boxing News & Results updated 24/7 - FightnewsBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties