13.07.2014. 08:57

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kā vēstījām, Linards Lazdāns ir vinnējis iespēju stadionā ievest kādu no fināla spēlētājiem. Puisēna tētis Jānis Lazdāns stāsta, ka, iespējams, piepildīsies Linarda lielākais sapnis izvest pie rokas pasaules kausa rezultatīvāko spēlētāju Miroslavu Klozi vai kādu citu zvaigzni.

"Linards šodien pie rokas izvedīs kādu no fināla dalībniekiem, kurš tas būs - to mēs nezinām, un to uzzināsim tikai īsi pirms paša mača. Es absolūti nenojaušu, kurš tas varētu būt, bet tam arī nav galvenā nozīme," norāda Jānis Lazdāns.

Pasaules kausa finālspēle starp Vācijas un Argentīnas valsts izlasēm plkst. 20.15 tiešraidē būs skatāma Latvijas Televīzijas septītajā kanālā. Vai skatītājiem izdosies ieraudzīt Linardu, protams, prognozēt grūti, saka Linarda tētis.

"Kad Linardam vaicāju, ko tu vēlies izvest, viņš ar manu palīdzību izdomāja un atbildēja, ka tas varētu būt Miroslavs Kloze no Vācijas izlases - tas bez šaubām ir lielākais sapnis. Protams, nebūs problēmu laukumā izvest arī citu spēlētāju. No Argentīnas izlases tas būtu Lionels Mesi, protams, kurš gan nevēlētos satikt šo cilvēku," teic Jānis Lazdāns.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties