30.10.2016. 10:02

Trešās ceturtdaļas noslēgumā Klīvlendas "Cavaliers" piederēja 22 punktu pārsvars, taču četras minūtes līdz pamatlaika noslēgumam Orlando "Magic" pietuvojās līdz četriem punktiem. Čempionu galvenais treneris Tairons Lū pēc mača norādīja, ka viņa padotie nenovērtēja sāncenšus, kuri joprojām cīnās bez uzvarām.

Saņēmās Dž. R. Smits, kurš noslēdzošajā ceturksnī iemeta 11 punktus. Viņš realizēja trīspunktu metienus divos uzbrukumos pēc kārtas, bet pēcāk aktivizējās laukuma saimnieku aizsardzība, neļaujot pretiniekiem 24 sekunžu laikā izdarīt metienu. Lai gan Seržs Ibaka 45 sekundes līdz beigām realizēja metienu ar sodu, panākdams mīnus trīs, Smits trāpīja no stūra, nodrošinot Klīvlendas "Cavaliers" uzvaru – 105:99.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Lebrons Džeimss, kurš arī izdarīja deviņas rezultatīvas piespēles un savāca sešas atlēkušās bumbas. Ar 20 punktiem viņam piebalsoja Kairijs Ērvings, bet 19 iemeta Kevins Lavs.

Lielisku maču aizvadīja Deimiens Lilards, nokārtojot Portlendas "Trail Blazers" uzvaru pagarinājumā pret Denveras "Nuggets" – 115:113. Viņš izlīdzināja rezultātu 2,1 sekundi līdz pamatlaika beigām un atnesa viesiem uzvaru ar metienu 0,3 sekundes līdz pagarinājuma beigām. Kopumā Lilards iemeta 37 punktus, izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles, izcīnīja piecas bumbas zem groziem un trīs reizes atbruņoja pretinieku.

Jāizceļ fakts, ka deviņas minūtes līdz ceturtās ceturtdaļas beigām, kad Denveras "Nuggets" atradās vadībā ar piecu punktu pārsvaru, arēnā pazuda gaisma, un incidents maču aizkavēja par 28 minūtēm. Pēc spēles Lilards norādīja, ka snieguma un tumsas dēļ mačs bijis viens no neaizmirstamākajiem karjerā.

Uzvaru ar pēdējo metienu guva arī Milvoki "Bucks", kas mājās ar 110:108 pieveica Bruklinas "Nets". Par galveno varoni kļuva centrs Džons Hensons, kurš pēc Džabari Pārkera nerealizētā caurgājiena tika pie atlēkušās bumbas un līdz ar beigu sirēnu raidīja to grozā. Pēdējā ceturtdaļā trīs tālmetienus trāpīja Rašads Vons, kurš kopā iemeta 22 punktus, karjeras līdzšinējo labāko sasniegumu uzlabojot par desmit punktu tiesu.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA