07.04.2015. 11:19
Nacionālajā basketbola asociācijā piekto uzvaru savā laukumā pēc kārtas svinēja Bruklinas "Nets", kas pārspēja Portlendas "Trail Blazers" (106:96).

Portlenda pirmajā ceturtdaļā ieguva astoņu punktu pārsvaru (23:15), taču otrās ceturtdaļas ievadā Bruklina pārņēma vadību (26:25) un pakāpeniski palielināja starpību. Divarpus minūtes līdz pirmā puslaika beigām "Nets" bija vadībā ar +13 (49:36), bet otrā puslaika sākumā "Trail Blazers" deficīts pieauga jau līdz 22 punktiem (62:40). Līdz mača beigām "Nets" pārsvars gan saruka, tomēr mājinieku uzvara netika apdraudēta.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Bruks Lopess, kurš guva 32 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. 24 punkti un desmit atlēkušās bumbas Derona Viljamsa rēķinā. Savukārt viesiem 36 punktus guva Deimians Lilards (tālmetieni 6/11), bet Mejerss Leonards guva 17 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas.

Bruklinas "Nets" tā bija jau piektā uzvara savā laukumā pēc kārtas. Iepriekš mājās tika pieveikta arī Klīvlendas "Cavaliers" (106:98), Losandželosas "Lakers" (107:99), Indianas "Pacers" (111:108) un Toronto "Raptors" (114:109).

Parīt "Nets" savā laukumā uzņems Atlantas "Hawks", kurai pirms dažām dienām izbraukumā tika zaudēts ar 99:131.