03.07.2014. 23:15
NHL komandas Tampabejas "Lightning" vārtsargu treneris Francs Žans veltījis komplimentus krievu jaunajam vārtsargam Andrejam Vasiļevskim.

"Viennozīmīgi, Vasiļevskis ir galvas tiesu pārāks par visiem, kurus viņa vecumā esmu redzējis," norāda "Lightning" vārtsargu treneris.

Atgādinām, ka maijā "Lightning" vienojās par līgumu ar 19 gadus veco krievu vārtsargu, tādējādi 21 gadu vecajam Kristeram Gudļevskim, kurš pagājušās sezonas beigās debitēja NHL, uzradās vēl viens nopietns konkurents cīņā par vietu pamatsastāvā.

"NHL ir labākā līga pasaulē un mēs nevēlamies viņu steidzināt. Viņam jāiemācās spēlēt Ziemeļamerikas hokeju," kluba mediju pārstāve Misija Zjelinski citē Žanu sociālajā tīklā "Twitter".

Tikmēr par Gudļevski komandas vārtsargu treneris atgādina, ka pagājušajā sezonā latvietis izgāja cauri pieredzei, kuru vārtsargi parasti uzkrāj vairākos gados. "Spēlēt Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL), AHL, NHL un olimpiskajās spēlēs desmit mēnešu laikā ir neticami."

Visticamāk, Vasiļevskis un Gudļevskis nākamo sezonu sāks Amerikas hokeja līgas (AHL) komandā Sirakūzas "Crunch", bet "Lightning" vārtus sargās amerikānis Bens Bišops un krievs Jevgeņijs Nabokovs, kurš tikai pirms pāris dienām pievienojās komandai.

Izmantotie resursi:TwitterBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties