24.04.2014. 20:16
NHL kluba Tampabejas „Lightning” kluba pamatvārtsargs Bens Bišops paziņojis, ka drīzumā viņam tiks veikta plaukstas operācija, pēc kuras sekos vairākus (3-4) mēnešus ilga rehabilitācija, taču nākamās sezonas sākumam viņš būs gatavs.

Bens Bišops sezonas gaitā vairākkārt guva traumas, un viena no tām tika gūta visnepiemērotākajā brīdī, proti, tieši pirms „play-off”. Bišops sarunā ar Tampabejas medijiem atklājis, ka sezonas otrajā pusē viņam traucējis arī pirms olimpiādes gūtais savainojums, tādēļ nolemts jau nākamajā nedēļā veikt operāciju.

„Tiks operētas labās plaukstas saites,” saka Bišops. „Pēc tās plauksta būs ģipsī kādas sešas nedēļas, bet pēc tam gaidāms vēl mēnesis vai divi rehabilitācijai.” Bišops gan neplāno, ka operācija un tās sekas aizkavēs viņu no dalības NHL jaunās sezonas treniņnometnē, tāpat amerikāņu vārtsargs paredz, ka nākamajā sezonā viņam klāsies daudz labāk.

„Lightning” pirmajā „play-off” kārtā četrās spēlēs piekāpās Monreālas „Canadiens”, un divās spēlēs uz maiņu devās arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis. Tieši Bišopa nespēlēšana tiek uzskatīta par vienu no Tampabejas zaudējuma galvenajiem iemesliem. Pats vārtsargs atzinis, ka, ja sērija ievilktos līdz sestajai spēlei, viņš droši vien būtu bijis gatavs stāties vārtos.

Par spīti daudzajiem savainojumiem Bišops šosezon uzstādīja karjeras un kluba rekordu, gūstot 37 uzvaras (vidēji ielaisti 2,23 vārti). Savukārt kluba ģenerālmenedžeris Stīvs Aizermans paziņojis, ka ļoti labprāt vēlētos jau nākamajā sezonā Ziemeļamerikā redzēt krievu jauno vārtsargu talantu Andreju Vasiļevski.

Savukārt Kristers Gudļevskis vietējiem medijiem apstiprinājis savu vēlmi piedalīties pasaules čempionātā hokejā, bet savu dalību NHL „play-off” spēlē raksturojis vienkārši- „Sapnis piepildījies!”

Izmantotie resursi:Bishop to have wrist surgery, expected to be...https://twitter.com/ChrisFischer07/...R & A Jūras Skola, SIA Krāslavas 12-14, Rīga, LV-1003
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties