18.07.2016. 08:32
Nacionālās hokeja līgas klubs Tampabejas "Lightning" turpina pagarināt līgumus ar līderiem. Uzbrucējs Alekss Kilorns parakstījis jaunu vienošanos uz septiņiem gadiem par 31,15 miljoniem dolāru.

Nacionālās hokeja līgas kluba Tampabejas "Lightning" ģenerālmenedžerim Stīvam Aizermenam vasara solījās būt ļoti smaga, taču viņš ar pienākumiem ticis galā godam. Komandas kapteinim Stīvenam Stemkosam tika līgums uz astoņām sezonām par 68 miljoniem dolāru, aizsardzības balstam Viktoram Hedmanam - astoņi gadi un 63 miljoni, bet nākotnes pirmajam vārtsargam Andrejam Vasiļevskim - trīs gadi un 10,5 miljoni.

"Kad komandas kapteinis un līderis izvēlas paņemt mazāk naudas nekā dabūtu citur, tas rāda piemēru pārējiem," sacīja uzbrucējs Alekss Kilorns, kurš parakstīja vienošanos uz septiņām sezonām par 31,15 miljoniem dolāru. Tādējādi viņš un Tampabejas "Lightning" nenonāks līdz arbitrāžas tiesai. "Man galvenā nebija summa čekā. Jā, līgums ir labs, bet dzīvot Floridā un spēlēt komandā, kurai katru gadu ir iespēja cīnīties par Stenlija kausu, ir svarīgi."

Hārvardas Universitātes absolvents Kilorns, kuram septembrī paliks 27 gadi, 272 regulārā čempionāta spēlēs guvis 53 vārtus un izdarījis 85 piespēles. Pēdējo trīs sezonu laikā viņš izslēgšanas mačos izcēlies ar 33 punktiem, kas ir ceturtais rādītājs starp Kanādas hokejistiem, atpaliekot tikai no Džonatana Teivza un Dankana Kīta no Čikāgas "Blackhawks" un Raiena Geclafa no Anaheimas "Ducks".

Tampabejas "Lightning" vēl atlikuši 8,53 miljoni līdz algu griestiem, taču jāpagarina līgumi ar vairākiem ierobežoti brīvajiem aģentiem - Ņikitu Kučerovu, Vladislavu Namestņikovu un Ņikitu Ņesterovu.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in SportsBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties