25.05.2015. 10:43
Pie trešās uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) pusfināla sērijas spēlēs svētdien tika Tampabejas Lightning hokejisti.Lightning izbraukumā ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pieveica Ņujorkas Rangers, sērijā līdz četrām...

Lightning izbraukumā ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pieveica Ņujorkas Rangers, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.

Abi vārti šajā mačā tika gūti spēles otrajā trešdaļā, kad vispirms 34.minūtē izcēlās soms Valteri Filpula, bet nepilnas piecas minūtes vēlāk viņam piebalsoja Lightning komandas līderis Stīvens Stemkoss, kurš realizēja vairākumu un tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

Tikmēr Lightning vārtsargs Bens Bišops atvairīja visus 26 pretinieku metienu, aizvadot otro sauso spēli šīs sezonas Stenlija kausa izcīņā.

"Domāju, šovakar aizvadījām šīs sērijas smagāko spēli. Būs reizes, kad viss nebūt neies no rokas, taču, ja par to sāksi satraukties, sāksies problēmas," pēc mača pauda Bišops.

Šīs sērijas sestais mača notiks otrdien Lightning laukumā.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā starp Čikāgas Blackhawks un Anaheimas Ducks rezultāts ir neizšķirts 2-2.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601