10.06.2014. 17:30
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Tampabejas "Lightning" paziņojis par jauna līguma noslēgšanu ar čehu uzbrucēju Ondržeju Palātu, kurš aizvadīja lielisku debijas sezonu. Līgums noslēgts uz trim sezonām par kopējo summu 10 miljoni ASV dolāru.

23 gadus vecais Ondržejs Palāts NHL debitēja jau 2012./13. gada sezonā, taču NHL likumi ļāva viņam tikt uzskatītam par debitantu arī šosezon. Palāts Tampabejas rindās ātri kļuva par vienu no līderiem (it īpaši pēc Stīvena Stemkosa traumas) un tika arī izvirzīts kā viens no trim kandidātiem gada debitanta balvai.

Palāta līgums iztecētu pirmajā jūlijā, pēc kā viņš kļūtu par ierobežotu brīvo aģentu. "Lightning" šādu scenāriju nevēlējās un piedāvāja līgumu uz trim sezonām par desmit miljoniem dolāru. Palāts aizvadītajā sezonā bija komandas rezultatīvākais spēlētājs (23 vārti, 36 piespēles). Viņš arī bija vienīgais spēlētājs, kurš mēneša labākā debitanta balvu ieguva divreiz (janvārī un martā).

"Patiešām negaidīju šādus panākumus," Palāts sacījis. "Ierados komandas treniņnometnē ar cerību tikt trešajā vai ceturtajā maiņā, arī palikšana rezervē nebūtu tas sliktākais."

"Lightning" sistēmā atrodas arī Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš aizvadītajā sezonā arī piedalījās dažās spēlēs, tiesa, pārsvarā darbojās fārmklubā. Tampabejas klubs iekļuva izslēgšanas spēlēs, no kurām izstājās pirmajā kārtā.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueMihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties